کد خبر : ۲۵۸۹۴۸
گزارش اردیبهشت‌ماه شرکت معدنی و صنعتی گل گهر منتشر شد:
۱۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۷
شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در گزارش فعالیت اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ مجموع درآمد‌های عملیاتی حاصل‌شده از فروش محصولات در این دوره را برابر با ۲ هزار و ۷۴۱ میلیارد تومان اعلام کرد.

افزایش ۲۸ درصدی درآمد ماهانه

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در گزارش فعالیت اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ مجموع درآمد‌های عملیاتی حاصل‌شده از فروش محصولات در این دوره را برابر با ۲ هزار و ۷۴۱ میلیارد تومان اعلام کرد. لازم به ذکر بوده درآمد این شرکت از طریق فروش محصولات در بازار داخلی به‌دست‌آمده و درآمد‌های تجمیعی آن نیز مبلغی بالغ‌بر ۴ هزار و ۸۸۰ میلیارد تومان شناسایی‌شده است.

افزایش ۲۸ درصدی درآمد ماهانه

طبق گزارش صورت گرفته، این شرکت توانست در مقایسه با ماه گذشته افزایش ۲۸ درصدی را تجربه کند. میزان درآمدی که "کگل" از ابتدای سال مالی تاکنون شناسایی کرد، از ۲ بخش بازار داخلی با ۴ هزار ۶۷۰ میلیارد تومان و بازار خارج از کشور نیز با حدود ۲۱۱ میلیارد تومان تشکیل شد.


بیشتر بخوانید: «گندله» ۴ درصد گران‌تر شد


درآمد‌های "کگل" تا اردیبهشت ۱۴۰۱

بر اساس این گزارش، درآمدی که "کگل" توانست در بازار داخلی به ثبت برساند، مربوط به فروش محصولات «گندله ریزدانه، کنسانتره سنگ‌آهن و گندله» بود. عمده‌ترین درآمد کسب‌شده طی این دوره مربوط به «گندله» با ۲ هزار ۱۶۶ میلیارد تومان بود.

بر پایه گزارش منتشرشده در سامانه کدال، نرخ فروش «گندله» به ازای هر تن ۳ میلیون و ۸۴۷ هزارتومان در اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ به ثبت رسید که نسبت به ماه گذشته رشد ۴۰ درصدی را تجربه کرده است. پس‌ازآن نیز «کنسانتره سنگ‌آهن» با ۵۵۱ میلیارد تومان از درآمدزاترین محصولات "کگل" نام گرفت و این محصول نیز در مقایسه با فروردین‌ماه ۲۶ درصد رشد را به همراه داشت.

افزایش ۲۸ درصدی درآمد ماهانه

همان‌طور که در ابتدای گزارش مطالعه کردید، شرکت کگل تاکنون درآمدی که از بخش صادرات کسب کرد مربوط به فروش «گندله» با مبلغی نزدیک به ۲۱۱ میلیارد تومان بود ک نرخ فروش این این محصول در بازار خارجی مبلغی برابر با ۴ میلیون تومان در ازای هرتن اعلام شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: