کد خبر : ۲۵۸۹۵۷
طبق گزارش ماهانه شرکت معدنی و صنعتی گل گهر:
۱۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۵
شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در اردیبهشت‌ماه ۵۶۳ هزار و ۳۹ تن از محصول «گندله» را به فروش رساند که درواقع پرفروش‌ترین بخش شرکت اعلام‌شده است.

«گندله» پرفروش‌ترین محصول

بر اساس این گزارش توسط گروه تحقیق بورس نیوز، مقدار فروش محصولات شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در اردیبهشت‌ماه سال جاری برابر با ۷۷۵ هزار و ۸۵۷ تن بود که نسبت به ماه گذشته افزایش ۲۹ درصدی را به همراه داشت. از طرفی مقدار فروش تجمیعی این شرکت معدنی نیز نزدیک به یک میلیارد و ۳۷۵ هزار تن اعلام‌شده است.


بیشتر بخوانید: «گندله» در صدر جدول پردرآمدترین های"کگل"


بر پایه این گزارش، شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در اردیبهشت‌ماه حدوداً ۵۶۳ هزار تن از محصول «گندله» را به فروش رساند که درواقع پرفروش‌ترین محصول شرکت اعلام‌شده است. همچنین در این بازه زمانی "کگل" موفق به تولید ۲ میلیون و ۴۰۴ هزار تن از محصولات خود شد.

«گندله» پرفروش‌ترین محصول

بر اساس داده‌های ثبت‌شده در سامانه کدال، فروش محصول «گندله» نسبت به ماه گذشته رشد مناسبی را در حدود ۴۴ درصد تجربه کرده است. از سوی دیگر، نرخ فروش این محصول در اردیبهشت‌ماه سال جاری ۳ میلیون و ۸۴۷ هزار تومان اعلام‌شده که در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۲۱ درصد رشد را به همراه داشت.

شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در اردیبهشت‌ماه سال جاری درآمدی که از فروش محصولات به دست آورد بالغ‌بر ۲ هزار و ۷۴۱ میلیارد تومان شناسایی شد که نسبت میانگین ماهانه ۱۲ درصد افزایش را تجربه کرده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: