کد خبر : ۲۵۸۹۶۰
در نامه ای از سوی بورس کالا؛
۱۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۸
بورس کالا در نامه‌ای از تمدید دوباره مهلت لزوم انجام امور تسویه قرارداد‌ها با استفاده از حساب‌های وکالتی مشتریان خبر داد.

مهلت لزوم انجام امور تسویه قرارداد‌ها تمدید شد

به گزارش بورس نیوز، بورس کالا در نامه‌ای از تمدید دوباره مهلت لزوم انجام امور تسویه قرارداد‌ها با استفاده از حساب‌های وکالتی مشتریان خبر داد. در نامه اخیر بورس کالا آمده است: پیرو نامه مورخ ۳۱ اردیبهشت ماه مبنی بر لزوم انجام امور تسویه قرارداد‌ها با استفاده از حساب‌های وکالتی مشتریان از ۱۶ خرداد ماه و نظر به درخواست‌های متعدد شرکت‌های کارگزاری، ذی نفعان و فعالان بازار و همچنین کانون کارگزاران، تاریخ مذکور تا اول تیر تمدید می‌شود.

در ادامه این نامه اشاره شده است: جهت تسهیل در هماهنگی ذی نفعان و با توجه به اهمیت کنترل سیستمی تراکنش ها، اجرای موضوع این نامه صرفا از قرارداد‌های اول تیر مورد انتظار بوده و فقط وجوه انتقالی از حساب‌های وکالتی مشتریان مورد پذیرش است لذا مسئولیت عدم تسویه ناشی از واریزی سایر درگاه‌های پرداخت، متوجه مشتری و کارگزار ذیربط خواهد بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: