کد خبر : ۲۵۹۱۷۹
سرپرست دفتر شرکت‌ها و اماده سازی بنگاه‌های سازمان خصوصی سازی:
۲۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۰
سرپرست دفتر شرکت‌ها و اماده سازی بنگاه‌های سازمان خصوصی سازی از ارسال تاییدیه حسابرسی باشگاه استقلال در روز گذشته خبر داد.

بازگشایی

بورس نیوز: حسین امیررحیمی، سرپرست دفتر شرکت‌ها و اماده سازی بنگاه‌های سازمان خصوصی سازی از ارسال تاییدیه حسابرسی باشگاه استقلال در روز گذشته خبر داد و اظهار کرد: با توجه به اینکه روز گذشته تاییدیه سازمان حسابرسی به بورس ارسال شد، نماد باشگاه استقلال آماده بازگشایی است و درمورد زمان بازگشایی سازمان فرابورس تصمیم خواهد گرفت. ممکن است این اتفاق در هفته جاری رخ دهد.وی درمورد باشگاه پرسپولیس نیز توضیح داد: تدوین صورت مالی پرسپولیس با یک مشکل رو به رو بود که حل شد و اکنون این صورت مالی در اختیار سازمان حسابرسی قرار دارد که اگر این سازمان تا ۱۰ روز دیگر تایید دهند نماد باشگاه قابل بازگشایی می‌شود.

سرپرست دفتر شرکت‌ها و اماده سازی بنگاه‌های سازمان خصوصی سازی درمورد مشکل مذکور توضیح داد: مشکل عدم قبول درامد‌های اسپانسری باشگاه پرسپولیس یا همان عدم شناسایی کامل درامد‌های باشگاه بوده است. اگر این درامد‌ها ثبت نمیشد باشگاه زیان ده نشان میداد درحالی که باشگاه سال گذشته سودده بود. با توجه به پیگیری‌ها و بررسی‌های انجام شده این موضوع قابل حل است و پرسپولیس میتواند درامد‌ها را به صورت کامل و صحیح در صورت‌های مالی شش ماهه منعکس کند.

امیررحیمی در ادامه با اشاره به تشکیل کارگروهی برای نظارت بر نحوه هزینه منابع حاصل از پذیره نویسی گفت: این کارگروه تشکیل شده است و اعضای آن رئیس نماینده‌ای ازخصوصی سازی، معاون وزیر ورزش و جوانان و مدیرعامل هر باشگاه هستند. درواقع یک کارگروه جدا برای پرسپولیس و یک کارگروه نیز برای استقلال تشکیل شده است. برای هرکدام از باشگاه‌ها نیز یک جلسه تشکیل شده است و در این جلسه ۱۰ درصد برای بازارگردانی نماد و حداکثر ۲۵ درصد برای بازپرداخت بدهی‌های دو باشگاه در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: به عبارت دیگر کلا ۳۵ درصد از منابع حاصل از پذیره نویسی طرف بازارگردانی و بازپرداخت بدیه‌ها می‌شود. درمورد باقی مانده منابع نیز باید کمیته سرمایه گذاری طرح‌های سرمایه گذاری را بررسی و تصمیم بگیرد که منابع کجا هزینه شود.

ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۳
تو رو به امام حسین بازش کنید دیگه
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۳
بازش کنید تو رو به مقدساتتون
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: