کد خبر : ۲۵۹۱۸۲
دبیر همایش و رئیس روابط عمومی شرکت پتروشیمی زاگرس:
۲۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۳
دبیر همایش و رئیس روابط عمومی شرکت پتروشیمی زاگرس گفت:طرح‌های زیادی در صنایع پایین دستی متانول تعریف شده که در حال پیگیری است و شرکت‌های متعددی روی این مسائل در حال بررسی و مطالعه هستند.

نوآوری در حوزه متانول از محورهای مهم/پیگیری طرح ها در صنایع پایین دستی متانول

محمد علی مقدسی، دبیر همایش و رییس روابط عمومی شرکت پتروشیمی زاگرس در گفتگو با بورس نیوز، در خصوص چهارمین سمینار متانول ایران اظهار کرد: در حال حاضر چهارمین سمینار متانول ایران برگزار شد که به دلیل شرایط پاندمی کرونا با وقفه مواجه شده بود، اما با بهبود شرایط امسال توانستیم این سمینار را برگزار کنیم.

وی درخصوص محور‌های چهارمین دوره سمینار متانول ایران افزود: یکی از محور‌های مهم این سمینار بحث نوآورانه در حوزه متانول، حوزه صادرات، حمل و نقل و لجستیک، موارد فنی در حوزه تولید و مواردی که روی آن اثرگذار است را می‌توان از مباحث این سمینار نام برد.

دبیر همایش و رئیس روابط عمومی شرکت پتروشیمی زاگرس ادامه داد: محور دیگر سمینار اتحاد شرکت‌های تولیدی متانول است تا برای همگرایی در زمینه‌های مختلف بتوانند در موارد تولید و صادرات، دارابودن رسانه یکپارچه برای اعلام قیمت‌ها و... با هم متحد باشند؛ مطابق دوره‌های گذشته در این دوره نیز دنبال می‌شود.

وی درخصوص چالش‌های این دوره از سمینار بیان کرد: روی هم رفته بحث شرکت‌های تولیدکننده فاینانس، تامین قطعات و... است که با تامین این موارد به تولید می‌رسند و امیدواریم شرایط بهتر شود.

مقدسی در پایان گفت: طرح‌های زیادی در صنایع پایین دستی متانول تعریف شده که در حال پیگیری است و شرکت‌های متعددی روی این مسائل در حال بررسی و مطالعه هستند. امیدواریم که زودتر این زنجیره، تکمیل و همه متانول ایران در ایران اسلامی تولید شود که قطعا ارزش افزوده بالاتری را برای کشور ایجاد می‌کند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: