کد خبر : ۲۵۹۲۷۱
کارشناس بازار طلا و جواهر گفت:
۲۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۸
کارشناس بازار طلا و جواهر گفت: قیمت هر اونس طلا به یک هزار و ۸۲۹ دلار رسیده و با توجه به کاهش قیمت ارز، قیمت طلا و سکه هم تحت تاثیر قرار گرفت و بدین ترتیب امروز سکه طرح قدیم و جدید به ترتیب با قیمت‌های ۱۵ میلیون و ۶۸۰ و ۱۵ میلیون و ۶۸۰ هزار تومان داد و ستد شدند.

نرخ هر گرم طلای ۱۸ عیار/اونس طلا ۱۸۲۹ دلار شد

بورس نیوز: محمد کشتی آرای، کارشناس بازار طلا و جواهر با اشاره به وضعیت امروز قیمت سکه اظهار کرد: قیمت هر اونس طلا به یک هزار و ۸۲۹ دلار رسیده و با توجه به کاهش قیمت ارز، قیمت طلا و سکه هم تحت تاثیر قرار گرفت و بدین ترتیب امروز سکه طرح قدیم و جدید به ترتیب با قیمت‌های ۱۵ میلیون و ۶۸۰ و ۱۵ میلیون و ۶۸۰ هزار تومان داد و ستد شدند. همچنین قیمت نیم سکه و ربع سکه هم به ترتیب به ۸ میلیون و ۷۸۰ و ۵ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان رسید.

وی ادامه داد: سکه یک گرمی بانک مرکزی هم امروز با قیمت ۳ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان داد و ستد شد که به نسبت دیروز با کاهش زیادی همراه بوده علاوه بر این، قیمت هر مثقال طلای آب شده هم به ۶ میلیون و ۳۴۵ هزار تومان رسید.

کشتی آرای تصریح کرد: هر گرم طلای ۱۸ عیار با قیمت یک میلیون و ۴۶۵ هزار تومان داد و ستد شد و هر گرم طلای ۲۴ عیار هم با قیمت یک میلیون و ۹۵۱ هزار تومان به فروش رسید.


  • بیشتر بخوانید:
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: