کد خبر : ۲۵۹۲۸۹
وزیر جهاد کشاورزی گفت:
۲۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۰
وزیر جهاد کشاورزی کاهش جذابیت اقتصادی صادارت محصولات آب بر را یکی از راهکار‌های توسعه الگوی کشت خواند و گفت: دریافت عوارض از صادارت محصولات آب بر از امسال آغاز می‌شود.

دریافت عوارض از صادارت محصولات آب بر

بورس نیوز: سیدجواد ساداتی نژاد، وزیر جهاد کشاورزی کاهش جذابیت اقتصادی صادارت محصولات آب بر را یکی از راهکار‌های توسعه الگوی کشت خواند و اظهار کرد: دریافت عوارض از صادارت محصولات آب بر از امسال آغاز می‌شود.وزیر جهاد کشاورزی افزود: طبق قانون، صادرات محصولات آب بر به ویژه محصولات جالیزی تعرفه دارند و از امسال اجرا می‌شود.

وی با تاکید بر لزوم استفاده از امکان کشت فراسرزمینی برای محصولات آب بر، تصریح کرد: نگاه کلی ما این است که محصولات آب بر با کشت فرا سرزمینی تولید و وارد کشور شود و در داخل، تمرکز بر کشت محصولات استراتژیک و کم آب بر باشد.

ساداتی نژاد با بیان اینکه مسیر این حرکت باید توسط جهادکشاورزی آماده و هموار شود، اظهار داشت: ما باید با اقدامات حماتی از جمله خرید تضمینی و رعایت الگوی کشت در این مسیر حرکت کنیم و کشاورزان نیز قطعا علاقمند هستند و همکاری می‌کنند.

وزیر جهادکشاورزی گفت: از ابتدای سال با افزایش قیمت خرید تضمینی گندم این پیام را دولت به کشاورزان داد که از تولید کالا‌های اساسی و غلات پایه در کشور حمایت می‌کند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: