کد خبر : ۲۵۹۴۸۷
مدیریت عملیات عرضه بورس کالا اطلاعیه داد؛
۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۱
بورس کالا از ثبت و تایید عرضه‌های مربوط به تالار پتروشیمی، طلا و حراج باز از طریق سامانه جدید عرضه از روز شنبه ۴ تیر خبر داد.

بورس نیوز: سامانه عملیاتی موسوم به سامانه سیمرغ به لحاظ تکنولوژی ارتقا یافته که علاوه بر بالارفتن ضریب امنیت، تسهیل عرضه آن هم در نظر گرفته شده است.

مدیریت عملیات عرضه بورس کالای ایران در اطلاعیه‌ای خطاب به کارگزاران و ذی نفعان اعلام کرد: از روز شنبه ۴ تیر ۱۴۰۱، عرضه‌های مربوط به تالار پتروشیمی، طلا و حراج باز از طریق سامانه جدید عرضه (اینجا) ثبت و مورد تایید قرار خواهد گرفت.

طراحی سامانه جدید عرضه، یکی از پروژه‌هایی است که در راستای طرح جامع یکپارچه سازی سامانه‌های عملیاتی موسوم به «سامانه سیمرغ» پیاده سازی شده است. این سامانه که به لحاظ تکنولوژی و فرآیندی به طور ویژه ارتقا یافته است، به زودی جایگزین تمام سامانه‌های قبلی بورس کالا می‌شود.

برمک هوشیار، مدیر توسعه فناوری اطلاعات بورس کالا اظهار کرد: با سامانه جدید عرضه، وحدت رویه در تمامی سامانه‌های عملیاتی به وجود می‌آید که همگی آن سامانه‌ها از ساختار شکلی و فرآیندی تبعیت کنند.

هوشیار گفت: به لحاظ بحث مدیریت کاربران نیز مدیریت کاربران تمامی این سامانه‌ها یکپارچه شده و دسترسی سامانه‌های جدید از طریق سامانه sso یا همان درگاه ورود یکپارچه اتفاق می‌افتد که پیشرفته‌ترین تمهیدات امنیتی در آن لحاظ شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: