کد خبر : ۲۵۹۵۰۰
افزایش نرخ ۵۱ درصدی «انواع پنیر» "غشاذر" در خردادماه؛
۰۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۳
تمام میزان درآمدی که طی این دوره یک‌ماهه از فروش محصولات شناسایی کرد مربوط به بازار داخلی بود و طی ۳ ماهه گذشته بیشترین درآمدی که به دست آمد مربوط به خردادماه بود که از سال ۱۳۹۹ تاکنون این مبلغ بی سابقه بوده است.

درآمد ماهانه غشاذر+بورس نیوز

بورس نیوز:

شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان غربی در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به خردادماه سال ۱۴۰۱ مجموع درآمد‌های شناسایی‌شده طی دوره یک‌ماهه را برابر با ۱۰۴ میلیارد تومان اعلام کرد. این شرکت لبنی از ابتدای سال مالی تا انتهای خردادماه درآمد‌های تجمیعی مبلغی بالغ‌بر ۲۴۸ میلیارد تومان به ثبت رساند.

عملکرد ماهانه غشاذر+بورس نیوز

"غشاذر" میزان سرمایه ثبت‌شده خود را بالغ‌بر ۱۲۳ میلیارد تومان گزارش کرد، تمام میزان درآمدی که طی این دوره یک‌ماهه از فروش محصولات شناسایی کرد مربوط به بازار داخلی بود و طی ۳ ماهه گذشته بیشترین درآمدی که به دست آمد مربوط به خردادماه بود که از سال ۱۳۹۹ تاکنون این مبلغ بی سابقه بوده است.


بیشتر بخوانید: سهامداران "غشاذر" دور هم جمع می شوند


درآمد‌ ماهانه "غشاذر" در خردادماه ۱۴۰۱

بر پایه این گزارش، میزان درآمدی که شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان غربی در خردادماه ۱۴۰۱ از فروش محصولات کسب کرد نسبت به ماه گذشته ۳۳ درصد افزایش درآمد را از خود بر جای گذاشت.

روند درآمد ماهانه خردادماه+بورس نیوز

"غشاذر" در خردادماه با افزایش درآمد سالانه ۱۰۹ درصدی مواجه بود، بیشترین درآمدی که شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان غربی در خردادماه سال جاری به دست آورد از محل فروش «انواع پنیر» با ۳۷ میلیارد تومان بود.

نرخ فروش این محصول در خردادماه ۹۳ میلیون تومان در ازای هرتن به ثبت رسید که رشد ۵۱ درصدی را به دنبال داشت، از ابتدای سال مالی تا انتهای خردادماه درآمدزاترین محصول "غشاذر" مربوط به «انواع پنیر» با ۹۰ میلیارد تومان بود.

مقدار فروش محصولات "غشاذر" در خردادماه ۱۴۰۱

شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان غربی در خردادماه سال جاری ۳ هزار و ۶۲۳ تن فروش ماهانه داشت و این شرکت لبنی از ابتدای سال مالی تا انتهای خردادماه به فروش تجمیعی ۱۲ هزار و ۴۴۷ تن از محصولات خود دست یافت.

بیشترین مقدار فروش محصول در خردادماه مربوط به «انواع دوغ» با ۸۱۷ تن بود و نرخ فروش آن نیز ۸ میلیون و ۴۲۰ هزارتومان در ازای هر تن اعلام شد.

جایگاه بعدی پرفروش‌ترین محصول غشاذر به «انواع آبمیوه» مربوط می‌شود که ۷۲۳ تن از این محصول در سومین‌ماه از سال مالی به فروش رسید، همچنین گران‌ترین محصول "غشاذر" را «انواع پنیر» با نرخ فروش ۹۳ میلیون تومان در اختیار دارد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: