کد خبر : ۲۵۹۶۲۴
درآمد ۹۶ میلیارد تومان "خاور" از فروش «ون و پیکاپ»؛
۰۸ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۰
رتبه بعدی پرفروش‌ترین محصول "خاور" پس از کامیون سنگین به «ون و پیکاپ» با ۱۱۱ دستگاه تعلق گرفت که نسبت به ماه گذشته با افزایش فروش ۲۷ دستگاه روبه‌رو بود، نرخ فروش این محصول نیز ۸۶۹ میلیون تومان در خردادماه اعلام شد.

ایران خودرو دیزل+بورس‌نیوز

بورس نیوز:

شرکت "خاور" در گزارش فعالیت خردادماه ۱۴۰۱ مجموع درآمد عملیاتی طی دوره یک‌ماهه را برابر با ۱,۳۸۶ میلیارد تومان شناسایی کرد و از ابتدای سال مالی تا انتهای خردادماه نیز درآمد‌های ثبت‌شده این شرکت به ۲ هزار و ۸۰۳ میلیارد تومان رسید.

از ابتدای سال مالی تاکنون ایران‌خودرو دیزل موفق به فروش ۷۸۶ دستگاه در بازار داخلی شد، طی ۳ ماه سپری‌شده از سال مالی نیز تعداد دستگاهی که فروش رفته برابر با یک هزار و ۶۴۸ دستگاه بود، این تعداد فروش از ابتدای سال مالی تاکنون با افزایش ۷۳ درصدی روبه‌رو بوده است.


بیشتر بخوانید: اتوبوس‌ برقی "خاور" منطبق با اتوبوس آتروس


پرفروش‌ترین محصولی که ایران خودرودیزل به فروش رساند مربوط به «کامیون سنگین» بود که طی این دوره ماهانه ۶۴۹ دستگاه از آن به فروش رسید و درآمد حاصل از فروش آن نیز برابر با مبلغ یک هزار و ۲۵۱ میلیارد تومان بود.

طبق گزارش صورت گرفته، نرخ فروش محصول «کامیون سنگین» به یک میلیارد و ۹۲۸ میلیون تومان رسید که در مقایسه با خردادماه سال جاری ۱۰ درصد افزایش نرخ را تجربه کرد.

مقدار فروش ماهانه خاور+بورس نیوز

بر اساس این گزارش، رتبه بعدی پرفروش‌ترین محصول "خاور" پس از کامیون سنگین به «ون و پیکاپ» با ۱۱۱ دستگاه تعلق گرفت که نسبت به ماه گذشته با افزایش فروش ۲۷ دستگاه روبه‌رو بود، نرخ فروش این محصول نیز ۸۶۹ میلیون تومان در خردادماه اعلام شد و درآمدی که از فروش این محصول به دست آمد برابر با مبلغ ۹۶ میلیارد تومان بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: