کد خبر : ۲۵۹۷۷۵
افزایش قابل توجه فروش در شرکت پویا زرکان آق دره
۰۸ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۰
"فزر" که در فروردین و اردیبهشت امسال  15 میلیارد و 804 میلیون تومان فروش ثبت کرده بود با جهش درآمدی در خرداد ماه و ثبت درآمد 28 میلیارد و 624 میلیون تومانی توانست به مجموع 44 میلیارد و 428 میلیون تومانی برسد . این در حالی است که فروش 3 ماهه سال 1400 "فزر" تنها 20 میلیارد و 870 میلیون تومان بود .

بورس نیوز:

گزارش 3 ماهه شرکت پویا زرکان آق دره در نماد "فزر" هم منتشر شد ، "فزر" موفق شده در 3 ماهه اول سال 1401 بیش از 44 میلیارد  و 428 میلیون تومان فروش داشته باشد که از استخراج کانسنگ طلا ایجاد شده است . "فزر" که در فروردین و اردیبهشت امسال  15 میلیارد و 804 میلیون تومان فروش ثبت کرده بود با جهش درآمدی در خرداد ماه و ثبت درآمد 28 میلیارد و 624 میلیون تومانی توانست به مجموع 44 میلیارد و 428 میلیون تومانی برسد . این در حالی است که فروش 3 ماهه سال 1400 "فزر" تنها 20 میلیارد و 870 میلیون تومان بود .

گزارش طلایی

گفتنی است ، "فزر" که از 20 بهمن سال قبل وارد بازار اول فرابورس شد تا پایان معاملات 7 تیرماه سال جاری بازدهی 54 درصدی را نصیب سهامداران خود کرده است.

"فزر" نکات جالبی در گزارش ماهانه خود در خصوص فروش کانسنگ عنوان کرده است :

در خصوص كانسنگ طلا با عيار ۰/۳۷۵۹ گرم بر تن ، مقدار فروش رفته فوق از محل دپوي كانسنگ باطله سال هاي قبل و طبق مجوز اخذ شده از سازمان صمت آ.غ ، حمل و به فروش رفته است.همچنین شرکت های تابعه ( فرآوری پویازرکان آق دره و استحصال مواد معدنی تخت سلیمان ) فروش طلا اعم از شمش و مصنوعات در خرداد ماه سال ۱۴۰۱ برابر ۷۳۲ میلیارد ریال است و فروش فصل بهار سال ۱۴۰۱ جمعا مبلغ ۵،۷۶۰ میلیارد ریال است.

 

پایان مطلب

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: