کد خبر : ۲۵۹۸۱۲
۰۹ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۵
کلیپ کوتاه منتشر شده از یک جشن تولد لاکچری با کلی ریخت و پاش در حضور جمعیتی چند هزار نفری، هر بیننده‌ای را به این تصور میرساند که مراسم در حال برگزاری قطعا جشن تولد یک شاهزاده یا مقام مهم دولتی است.

جشن تولد سگ مرد پولدار هندی

بورس نیوز: این روز‌ها که مشکلات اقتصادی و فقر در بسیاری از مناطق دنیا، زندگی را برای مردم دشوار ساخته است، انتشار ویدئو و تصاویر جشن تولد لاکچری یک سگ قطعا خوشایند نیست؛ جشن تولیدی که مختصر جزئیات منتشر شده اش را در این بخش از نمناک خواهید خواند.

کلیپ کوتاه منتشر شده از یک جشن تولد لاکچری با کلی ریخت و پاش در حضور جمعیتی چند هزار نفری، هر بیننده‌ای را به این تصور میرساند که مراسم در حال برگزاری قطعا جشن تولد یک شاهزاده یا مقام مهم دولتی است. اما ماجرا پس از چند ثانیه روشن می‌شود و ظاهر شدن یک سگ با کلاه بنفش رنگ، لباس‌های ساتن و گران‌قیمت پشت کیک بزرگ تولد همه چیز را فاش میکند. بله این جشن تولد پر ریخت و پاش، جشن تولد سگ یکی از ثروتمندان هندوستان است که با این عظمت و شکوه در حال برگزاری است.

قسمت‌هایی از این ویدیوی جشن تولد که در فضای مجازی منتشر شده است، نشان میدهد در آن مردی در حال بریدن کیک ۱۰۰ کیلوگرمی برای سگش است. واکنش‌ها به این جشن تولد بیش از آنکه مثبت و خوشایند باشد، منفی و تند بود و اغلب کاربران فضای مجازی با دیدن صحنه‌های این جشن تولد خبرساز، از نادرست بودن این نوع هزینه‌ها در شرایط فعلی جهان گفتند و از آن به شدت انتقاد کردند.

براساس اطلاعات منتشر شده تولد، وزن کیک تولد این سگ خانگی، ۱۰۰ کیلوگرم بوده است و توسط بهترین قناد‌ها آماده شده است. نکته جالب توجه دیگر در این جشن تولد، تعداد زیاد میهمانان بود که ۴۰۰۰ نفر گزارش شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: