مدیرعامل سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران گفت:
۱۳ تير ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۶
مدیرعامل سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران گفت: با تحقیقات و اقدامات انجام شده در آینده شاهد درخشش این هلدینگ در عرصه توسعه سرمایه گذاری و رشد صنعت کشور و همچنین توسعه صادرات و درآمد‌های ارزی خواهیم بود.

توسعه صادرات و درآمد‌های ارزی در آینده

بورس نیوز: محسن خدابخش، نایب رئیس هیأت مدیره و معاون نظارت بر بورس‌ها و ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار به همراه جمعی از مدیران ارشد آن سازمان از شرکت سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران بازدید نمودند.

در این بازدید سعید زرندی مدیرعامل سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران ضمن بیان نقشه راه این مجموعه صنعتی، از فعالیت‌های انجام گرفته در این شرکت برای تبدیل به یک هلدینگ سرمایه گذاری علاوه بر فعالیت‌های تولیدی خبر داد و افزود: با تحقیقات و اقدامات انجام شده در آینده شاهد درخشش این هلدینگ در عرصه توسعه سرمایه گذاری و رشد صنعت کشور و همچنین توسعه صادرات و درآمد‌های ارزی خواهیم بود.

وی افزود: اجرای طرح‌های توسعه‌ای و تولید محصولات جدید با ارزش افزوده بالاتر و همچنین سرمایه گذاری بر روی طرح‌های دانش بنیان، محور اصلی فعالیت‌های این مجموعه بزرگ صنعتی خواهد بود.


در ادامه خدابخش با اشاره به سوابق و تجارب ارزشمند دکتر زرندی در وزارت صمت و شورای عالی بورس، حضور ایشان در مجموعه صنعتی شیران را سرمنشأ تحولات اساسی و درخشان خواند و اظهار کرد: با توجه به سوابق مدیریتی و برنامه‌های تحول و توسعه‌ای دکتر زرندی و مدیران این مجموعه صنعتی، جهش و تحول عظیمی را برای این مجموعه متصورم.

وی همچنین از نماد شیران در بازار سرمایه به عنوان یک نماد با بنیان عالی و قدرتمند یاد کرد و آمادگی سازمان بورس و اوراق بهادار را برای حمایت از برنامه‌های توسعه‌ای شرکت سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران اعلام نمود. در ادامه این دیدار مدیران سازمان بورس و اوراق بهادار از خطوط تولید محصولات شرکت و طرح‌های توسعه‌ای بازدید نمودند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: