کد خبر : ۲۵۹۹۳۷
درآمد تجمیع پتروشیمی پارس ۶۶ درصد افزایش یافت؛
۱۳ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۰
یشترین درآمدی که "پارس" در خردادماه از فروش محصولات اعلام کرد مربوط به محصول «پروپان» بود که حدوداً یک هزار و ۷۰۳ میلیارد تومان درآمدزایی را برای شرکت به ارمغان آورد.

حفظ ثبات در کسب درآمد ماهانه پارس+بورس نیوز

بورس نیوز:

شرکت پتروشیمی پارس در گزارش فعالیت خردادماه ۱۴۰۱ مجموع درآمد‌های عملیاتی خود را که حاصل از فروش محصولات بود، برابر با ۵ هزار و ۸۶۹ میلیارد تومان شناسایی کرد و  طی ۳ ماه ابتدایی سال مالی به درآمد تجمیعی ۱۷ هزار و ۳۰۱ میلیارد تومانی دست یافت.

عملکرد ماهانه پتروشیمی پارس+بورس نیوز

درآمد ماهانه "پارس" در خردادماه از فروش محصولات در بازار داخل کشور به دست آمد، محصولاتی که این پتروشیمی طی این دوره ماهانه به فروش رساند شامل «اتان، پروپان، بوتان، پنتان، استایرن منومر، تولوئن، اتیل بنزن» می‌شود.


بیشتر بخوانید: دیدار سهامداران "پارس" در مجمع


درآمد ماهانه پتروشیمی پارس

"پارس" درآمد عملیاتی که در خردادماه سال ۱۴۰۱ از فروش محصولات در بازار داخلی به دست آورد در مقایسه با ماه گذشته تغییر محسوسی را تجربه نکرد و می‌توان گفت که بدون تغییر بوده است اما؛ نسبت به دوره مشابه سال گذشته شاهد رشد ۵۲ درصدی میزان درآمد‌های خود بود.

درآمد تجمیعی این پتروشیمی طی ۳ ماه گذشته افزایش ۶۶ درصدی را نسبت به ۳ ماه نخست سال مالی گذشته تجربه کرد، عملکرد "پارس" در خردادماه بیان‌گر حفظ تعادل درآمدزایی این پتروشیمی پس از جابه‌جایی رکورد درآمد ماهانه است که توانست خود را در ساحل آرامشی نگه دارد.

روند درآمد ماهانه پتروشیمی پارس+بورس نیوز

بیشترین درآمدی که "پارس" در خردادماه از فروش محصولات اعلام کرد مربوط به محصول «پروپان» بود که حدوداً یک هزار و ۷۰۳ میلیارد تومان درآمدزایی را برای شرکت به ارمغان آورد.

شرکت پتروشیمی پارس هر تن پروپان را در خردادماه برابر با ۲۰ میلیون و ۵۸۲ هزار تومان به فروش رساند، این نرخ نسبت به ماه گذشته یک درصد اُفت پیدا کرد.

«استایرن منومر» را می‌توان به عنوان دیگر محصول درآمدزای این پتروشیمی نام برد که طی این دوره ماهانه، درآمدی که از فروش این محصول عاید شرکت شد برابر با یک هزار و ۶۰۳ میلیارد تومان بود.

محصول «استایرن منومر» در بین مابقی محصولات تولیدی، بیشترین نرخ فروش را با ۳۱ میلیون و ۴۰۵ هزارتومان در ازای هر تن به خود اختصاص داد، این نرخ فروش نسبت به ماه گذشته یک درصد کاهش یافت.

اکنون می‌توان دریافت که کاهش ناچیز درآمد ماهانه پتروشیمی پارس در خردادماه بر اثر اُفت نرخ فروش محصولات طی این دوره بوده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: