شتاب در اجرای طرح نوسازی و توسعه شرکت سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران؛
۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۹
تعدادی از قرارداد‌های مهم مربوط به خرید، تأمین و نصب تجهیزات و ماشین‌آلات طرح نوسازی و توسعه (LAB۲) شرکت سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران به امضاء رسید.

انعقاد قرارداد ۱۰۰۰ میلیارد تومانی شیران با شرکت‌های معتبر داخلی و خارجی

بورس نیوز: تعدادی از قرارداد‌های مهم مربوط به خرید، تأمین و نصب تجهیزات و ماشین‌آلات طرح نوسازی و توسعه (LAB۲) شرکت سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران به امضاء رسید.

در مراسم امضای این قرارداد‌ها که با حضور مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران و مدیران شرکت‌های طرف قرارداد برگزار گردید، بالغ بر ده هزار میلیارد ریال (به‌صورت ارزی و ریالی) قرارداد برای نوسازی و توسعه خطوط تولید، با برندگان مناقصات، منعقد گردید.

این قرارداد‌ها در زمینه خرید کمپرسور‌ها و تجهیزات مربوط به تأمین هیدروژن خطوط تولید، سیستم تولید نیتروژن با ظرفیت یک هزار مترمکعب در ساعت و سیستم روغن داغ (Hot Oil) با مشارکت و همکاری شرکت‌های داخلی و سازندگان معتبر اروپایی منعقد گردید.

همچنین قرارداد طراحی، تأمین و اجرای سیستم تولید بخار خطوط تولید با یکی از سازندگان معتبر داخلی و قرارداد نصب تجهیزات مکانیکی، برقی، ابزاردقیق، پایپینگ و اجرای ساختمان‌های صنعتی و سازه‌های فلزی نیز با پیمانکار داخلی برنده مناقصه به امضاء رسید.

انعقاد قرارداد ۱۰۰۰ میلیارد تومانی شیران با شرکت‌های معتبر داخلی و خارجی

در این مراسم، سعید زرندی مدیرعامل هلدینگ سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران اظهار داشت: با انجام این پروژه ظرفیت تولید در مجتمع صنایع شیمیایی ایران معادل ۱۰۰ درصد افزایش خواهد داشت. وی افزود: علی‌رغم مشکلات ناشی از تحریم ظالمانه، با بهره‌گیری از توان تخصصی سازندگان داخلی، همکاری با شرکت‌های دانش‌بنیان و مشارکت شرکت‌های معتبر بین‌المللی، با امضای این قراردادها، اجرای طرح نوسازی و توسعه‌ای شرکت شتاب مضاعف می‌گیرد.

مدیرعامل هلدینگ سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران افزود: یکی از برنامه‌های مهم و عملیاتی این مجموعه صنعتی، تولید محصولات پایین‌دستی با ارزش افزوده و سودآوری بیشتر، ازطریق همکاری با شرکت پالایش نفت اصفهان و شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در استان اصفهان و یا سایر نقاط کشور است که با جدیت در حال پیگیری است.

زرندی ابراز امیدواری کرد که اجرای طرح نوسازی و توسعه و همچنین برنامه‌های شرکت برای سرمایه‌گذاری‌های جدید و تولید محصولات با ارزش افزوده بیشتر و توسعه بازرگانی خارجی، موجب رشد درآمد و ارز آوری شرکت و بازدهی بالاتر برای سهامداران گردد و ارتقاء جایگاه شرکت در بازار سرمایه و اقتصاد ملی را به ارمغان آورد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: