کد خبر : ۲۶۰۲۵۰
نگاهی تحلیلی به شرکت هایی که به مجمع می روند
۲۲ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۵
بانک صادرات ایران، کشاورزی و دامپروری فجر اصفهان، احیاء صنایع خراسان و آبسال تماماً به مجمع عمومی عادی سالیانه خواهند رفت و مجمع عمومی فوق‌العاده‌‎ای در این تاریخ برگزار نخواهد شد.

برگزاری مجامع عمومی سالیانه خلوت شد+بورس نیوز

بورس نیوز:

شرکت‌هایی که در بیست و سومین روز از تیرماه سال ۱۴۰۱ به مجمع عمومی می‌روند شامل بانک صادرات ایران، کشاورزی و دامپروری فجر اصفهان، احیاء صنایع خراسان و آبسال می‌شود.

شرکت‌هایی که از آن‌ها نام برده شد تماماً به مجمع عمومی عادی سالیانه خواهند رفت و مجمع عمومی فوق‌العاده‌‎ای در این تاریخ برگزار نخواهد شد.

شرکت‌هایی که از آن‌ها نام‌برده شد، گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.

روز خلوت برگزاری مجامع در ۲۳ تیرماه

بانک صادرات

بانک صادرات در بیست و سوم تیرماه سال جاری به مجمع عمومی عادی سالیانه خواهد رفت و ساعت برگزاری آن نیز ۱۱ صبح به اطلاع سهامداران رسیده است.

از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم‌مقام قانونی صاحب‌سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شد تا در این مجمع حضور پیدا کنند.

"وبصادر" در آخرین صورت مالی خود که مربوط به دوره منتهی به پایان اسفندماه ۱۴۰۰ است، میزان سود خالص خود را که طی این به دست آورده برابر با مبلغ ۳ هزار و ۴۰۶ میلیارد تومان به ثبت رساند و بر اساس این صورت مالی حسابرسی شده، در ازای هر سهم ۱۹۴ ریال سود حاصل کرد.

مجموع درآمد عملیاتی که این شرکت طی یک سال اخیر به ثبت رساند برابر با ۴۱ هزار میلیارد تومان بود، مجموع درآمد‌هایی که طی این دوره حاصل شد نسبت به دوره مشابه ۴۴ درصد افزایش پیدا کرد.

"وبصادر" از میزان سود خالصی که به ازای هر سهم در مجمع عمومی عادی سال مالی گذشته اعلام کرد تقریباً نزدیک به ۲ درصد آن را به سهامداران خود پرداخت کرد.

کشاورزی و دامپروری فجر اصفهان

شرکت کشاورزی و دامپروری فجر اصفهان در آخرین صورت مالی خود که مربوط به دوره منتهی به پایان اسفندماه ۱۴۰۰ است، میزان سود خالص خود را بالغ‌بر ۵۱ میلیارد تومان شناسایی کرد و بر اساس این صورت مالی، در ازای هر سهم ۵۷۲ ریال سود حاصل کرد.

درآمد‌های عملیاتی که "زفجر" طی این دوره سالیانه به ثبت رساند برابر با ۳۱۳ میلیارد تومان اعلام شد که نسبت به سال مالی گذشته ۶۵ درصد رشد پیدا کرد.

مجمع عمومی عادی سالانه "زفجر" ساعت ۱۰ صبح روز ۲۳ تیرماه برگزار می‌شود.

از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم‌مقام قانونی صاحب‌سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت گردیده تا در این مجمع حضور پیدا کنند.

احیاء صنایع خراسان

شرکت احیاء صنایع ایران در آخرین صورت مالی حسابرسی شده خود میزان سود خالصی که ارائه کرد برابر ۱۱ میلیارد تومان بود و در ازای هر سهم ۵۴۶ ریال سود شناسایی کرد.

"واحصا" در این دوره مالی به درآمد عملیاتی ثبت‌شده بالغ‌بر ۱۵ میلیارد تومانی رسید که نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۲۷ درصد کاهش‌یافته است.

"واحصا" در تاریخ ۲۳ تیرماه سال ۱۴۰۱ مجمع عمومی عادی سالیانه خود را ساعت ۹ برگزار می‌کند.

میزان سود خالص اعلام شده در مجمع عمومی سالیانه "واحصا" در سال مالی گذشته برابر با ۱،۰۰۱ ریال سود در ازای هر سهم در نظر گرفته شد و از این میزان سود خالص در ازای هر سهم ۳۰ درصد پرداختی جهت سود نقدی به سهامداران خود داشت.

آبسال

شرکت آبسال در تاریخ ۲۳ تیرماه مجمع عمومی عادی سالیانه خود را ساعت ۸ برگزار خواهد کرد.

از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم‌مقام قانونی صاحب‌سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شد تا در این مجمع حضور پیدا کنند.

شرکت آبسال در آخرین صورت مالی خود که مربوط به دوره منتهی به پایان اسفندماه ۱۴۰۰ است، میزان سود خالص خود را بالغ‌بر ۱۰۵ میلیارد تومان به ثبت رساند و بر اساس این صورت مالی، در ازای هر سهم ۵۸۴ ریال سود شناسایی کرد.

درآمد عملیاتی که "لابسا" طی این دوره سالیانه به ثبت رساند برابر با ۶۲۷ میلیارد تومان اعلام شد که نسبت به سال مالی گذشته ۲۹ درصد افزایش پیدا کرد.

"لابسا" از میزان سود خالصی که به ازای هر سهم در مجمع عمومی عادی سال مالی گذشته اعلام کرد ۲۱ درصد آن را به سهامداران خود پرداخت کرد.

پایان مطلب

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: