۳۰ تير ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۶
مجمع سالانه و فوق العاده زر ماکارون برگزار و ضمن تصویب صورت‌های مالی و تطابق اساسنامه، مقرر شد ۶۵ ریال سود نقدی برای هر سهم توزیع شود.

نتیجه دو مجمع سالانه و فوق العاده

بورس نیوز: مجمع سالانه شرکت زر ماکارون صبح امروز با حضور اکثریت سهامداران در محل کارخانه برگزار و پس از قرائت گزارش عملکرد هیات مدیره مربوط به سال مالی منتهی به اسفند ۱۴۰۰ و نظر حسابرس و بازرس قانونی، صورت‌های مالی تصویب و به پیشنهاد هیات مدیره مقرر شد از ۶۲۸ ریال سود محقق شده، هر سهم ۶۵ ریال بالغ بر ۱۰ درصد برای هر سهم توزیع و ما بقی به حساب سود انباشته منظور و پیشنهاد گردید از آن محل افزایش سرمایه انجام پذیرد و از ظرفیت موجود در بند (ف) تبصره ۲ قانون بودجه سال ۱۴۰۱ و معافیت مالیاتی استفاده گردد.

براین اساس، پرداخت سود سهام اشخاص حقیقی که در سجام ثبت نام کرده اند از ۳۰ شهریور و سهامداران حقیقی که در سجام ثبت نام نکرده اند از اول دی با مراجعه به شعب بانک کشاورزی و ارائه اصل کارت ملی و کد بورسی انجام می‌شود.

نتیجه دو مجمع سالانه و فوق العاده

همچنین سود سهامداران حقوقی، صندوق‌های سرمایه گذاری و سبدگردان‌های دارای کد سجام از ۳۰ شهریور و سود سهامداران حقوقی، صندوق‌های سرمایه گذاری و سبدگردان‌های فاقد کد سجام از اول دی با ارائه مجوز فعالیت، درخواست کتبی، آخرین آگهی تغییرات صاحبان امضای مجاز و اعلام شماره حساب بانکی پرداخت می‌شود.

مجمع فوق العاده نیز با دستور جلسه تطابق اساسنامه شرکت با نمونه اساسنامه سازمان بورس، تصویب شد.
 در پایان بازدید سهامداران از خطوط تولید کارخانه نیز انجام شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: