کد خبر : ۲۶۰۵۴۸
حضور مجموعه شستا بطور همزمان در هیأت مدیره تمامی فراکاب‌ها برای اولین بار
۳۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۸
حضور مجموعه شستا بطور همزمان در هیأت مدیره تمامی فراکاب‌ها برای اولین بار

بورس نیوز:

شرکت سرمایه‌گذاری صبا تأمین توانست بار دیگر صاحب یکی از کرسی‌های هئیت مدیره شرکت بورس تهران شود؛ تا بر این اساس هلدینگ های تابعه مجموعه شستا ، برای نخستین بار در هئیت مدیره تمامی فراکاب ها بصورت همزمان حاضر باشند.

جایگاه صبا تأمین در شرکت بورس تهران تثبیت شد
به گزارش روابط عمومی صبا تأمین، شرکت سرمایه‌گذاری صبا تأمین توانست در مجمع شرکت بورس تهران، با کسب رتبه سوم، در میان اعضای هئیت مدیره این نهاد مالی حضور یابد.
گسترش صنعت نوین( غدیر)، سرمایه‌گذاری اهداف، سرمایه‌گذاری صبا تأمین، گروه سرمایه‌گذاری تدبیر، سرمایه‌گذاری توسعه ملی، کانون کارگزاران بورس و صندق بازنشستگی وظیفه اعضای تازه هئیت مدیره شرکت بورس تهران هستند. بر این اساس شرکت سرمایه‌گذاری صبا تأمین توانست جایگاه خود را به عنوان عضو هئیت مدیره شرکت بورس تهران تثبیت کند.
لازم به ذکر است که شرکت سرمایه‌گذاری صبا تأمین توانسته است در ماه‌های اخیر عضویت در هئیت مدیره شرکت بورس تهران و شرکت فرابورس ایران را بدست آورده است. همچنین گروه سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین نیز با رایزنی های صورت گرفته توسط صباتامین به هئیت مدیره شرکت بورس انرژی راه پیدا کرده است. بر این اساس هلدینگ های تابعه شستا و وزارت کار توانسته اند برای اولین بار به طور همزمان در کرسی های مهمترین نهاد‌های مالی در بازار سرمایه ایران (فراکاب) حضور پیدا کنند.

 

پایان مطلب

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: