کد خبر : ۲۶۰۵۸۴
رئیس شرکت تعاونی سهام عدالت کشور گفت:
۰۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۶
رئیس شرکت تعاونی سهام عدالت کشور گفت:مافیای سهام عدالت، این نماد را با قیمت ناچیز از دست مردم خارج کردند درحالی اکنون ۱۱ شرکت غیربورسی در حال ورود به بازار سرمایه و سهام عدالت هستند و این مسئله سبب می‌شود قیمت سهام عدالت افزایش چشمگیری داشته باشد.

ورود ۱۱ شرکت غیربورسی سهام عدالت به بازار سرمایه

بورس نیوز: عسگر توکلی، رئیس شرکت تعاونی سهام عدالت کشور با تاکید براین که مردم از مراجعه به سامانه و یا مرکزی برای تعیین تکلیف سهام عدالت خودداری کنند، اظهار کرد: مددجویان مشمول نیز دستگاه‌های تابعه بهزیستی و کمیته امداد مراجعه داشته باشند.

وی با اظهار اینکه ۲۰ میلیون نفر از افراد جامانده باید مشمول سهام عدالت شوند، درباره سهام عدالت فوت شدگان نیز افزود: برای تعیین تکلیف سهام عدالت فوت شدگان، گواهی انحصار وراثت الزامی است.

وی با بیان اینکه سامانه‌ای برای تعیین تکلیف سهام عدالت فوت شدگان معرفی می‌شود، تصریح کرد: برای تعیین سهام عدالت وکالت و انتقال سرمایه قابل پذیرش نیست و باید خرید و فروش از طریق بورس صورت گیرد.

توکلی درباره فروش سهام عدالت با اشاره به بسته بودن نماد فروش خاطرنشان کرد: برخی سودجویان برگه‌های سهام عدالت را با نرخ پایین از دست مردم خارج کردند و به این دلیل در حال حاضر نماد سهام عدالت بسته است.

رئیس شرکت تعاونی سهام عدالت کشور گفت: مافیای سهام عدالت، این نماد را با قیمت ناچیز از دست مردم خارج کردند درحالی اکنون ۱۱ شرکت غیربورسی در حال ورود به بازار سرمایه و سهام عدالت هستند و این مسئله سبب می‌شود قیمت سهام عدالت افزایش چشمگیری داشته باشد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: