در نهمین کنفرانس روابط عمومی و صنعت؛
۰۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۱
ایرج رخصتی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در نهمین کنفرانس روابط عمومی و صنعت که اول مرداد ماه در هتل المپیک تهران برگزار شد، به عنوان مدیر برتر حامی روابط عمومی انتخاب و مدال زرین روابط عمومی را دریافت نمود.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان مدال زرین مدیر حامی روابط عمومی را دریافت نمود

بورس نیوز: نهمین کنفرانس روابط عمومی و صنعت با عنوان «روابط عمومی صنعت در ایران، تجربه‌ها و روند‌ها»، با حضور خسرو رفیعی رئیس انجمن روابط عمومی ایران، حسین زاده قشمی مدیرکل دفتر ارتباطات وزارت صمت، تقی پور دبیرکل باشگاه مدیریت ارتباطات یونسکو-ایران و جمعی از اساتید، صاحب نظران و دست اندرکاران حوزه روابط عمومی برگزار شد. در این کنفرانس همانند دوره‌های گذشته مدیر برتر حامی روابط عمومی بر اساس معیار‌های این حوزه توسط دبیرخانه دائمی کنفرانس روابط‌عمومی و باشگاه مدیریت ارتباطات یونسکو انتخاب شد که در سال جاری بر اساس ارزیابی‌های صورت گرفته، این عنوان به ایرج رخصتی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان رسید.

ویژگی‌های رخصتی که منجر به انتخاب وی به عنوان مدیر برتر حامی روابط عمومی شد، رویکرد عملی وی در مسئولیت‌های مختلف کاری در ذوب آهن اصفهان طی سال‌های مختلف و همچنین مسئولیت در شرکت تارابگین به عنوان مدیر عامل که همواره نسبت به حوزه روابط عمومی و ارتباطات توجه خاصی داشته است.

پاسخگویی به ذینفعان به شیوه‌های مختلف از جمله میز خدمت، توسعه ارتباطات درون و برون سازمانی، توجه ویژه به مسئولیت‌های اجتماعی شرکت، مشارکت در برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی، حضور مداوم در بین کارکنان، حضور در برنامه‌های مختلف روابط عمومی و همایش‌های مرتبط با شرکت، ارتباط وتعامل با رسانه ها، حضور فعال درشبکه‌های اجتماعی و کانال‌های تخصصی صنعت فولاد، در نظرگرفتن جایگاه مناسب برای روابط عمومی در ساختار سازمانی و. از جمله معیار‌های دیگر در این انتخاب می‌باشد.

حسین زاده، قشمی مدیرکل دفتر ارتباطات وزارت صمت در حاشیه این رویداد نیز گفت: صنایع معدنی و فولادی از نقاط قوت اصلی ما در حوزه صنعت و اقتصاد است و دستاورد‌های چشمگیری داشته است. خوشبختانه در ۴۰ سال گذشته، یکی از توفیقات جمهوری اسلامی ایران در فعالیت‌های رسانه‌ای در حوزه صنعت فولاد رخ داده است که به شدت امید آفرین است و این حاصل فعالیت روابط عمومی‌ها و رسانه‌ها در این حوزه است.

مدیرکل دفتر ارتباطات وزارت صمت ضمن تمجید از حمایت‌های مدیریت ذوب آهن اصفهان از فعالیت‌های حوزه روابط عمومی که موجب امید بخشی در جامعه است، گفت: بعد از انقلاب دستاورد‌های امید آفرینی در حوزه فولاد برای جامعه داشتیم و رتبه ما در جهان در تولید فولاد نشانگر این موفقیت است و باید تلاش کنیم این امید آفرینی را از طریق رسانه‌ها توسعه دهیم.

شایان ذکر است، ذوب آهن اصفهان به عنوان مادر صنعت فولاد کشور و بیش از ۵۵ سال فعالیت، از پیشگامان روابط عمومی در حوزه صنعت نیز محسوب می‌شود و در بیش از نیم قرن گذشته با حمایت مدیران این مجتمع عظیم صنعتی توانسته با انجام فعالیت‌های حرفه‌ای در حوزه روابط عمومی، به خوبی دستاورد‌های صنعت فولاد ایران به عنوان دهمین تولید کننده فولاد در جهان را به اطلاع افکار عمومی برساند.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان مدال زرین مدیر حامی روابط عمومی را دریافت نمود

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: