کد خبر : ۲۶۰۶۴۷
معاون اجرایی رئیس جمهوری:
۰۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۲
معاون اجرایی رئیس جمهوری گفت: حلقه مفقوده مدیریتی در برخی موارد مقوله هم‌افزایی است. امیدوارم این رویداد به حل بخشی مشکلات در عمران و آبادانی و مسائل مدیریتی دیگر منجر شود.

هم افزایی حلقه مفقوده مدیریتی است

بورس نیوز: صولت مرتضوی، معاون اجرایی رئیس‌جمهوری اظهار کرد: اگر برنامه‌ریزی، منابع انسانی و بودجه در کنار هم و در خدمت مدیریت تحول‌خواه باشند، گام‌های بلندی در راستای توسعه همه‌جانبه برداشته می‌شود.

 وی افزود: برای اداره جامعه به چند عنصر نیاز داریم. یکی از این‌ها داشتن برنامه است. در جمهوری اسلامی ایران هم برنامه‌های ثمراتی است و هم هم برنامه‌های پنج‌ساله است و هم اسناد بالادستی تحولی موجود است.

وی افزود: برای اجرای برنامه‌ها هم به دو عامل نیاز داریم که یکی منابع انسانی است و دوم بودجه است. اگر این سه موضوع در کنار هم باشند و در خدمت مدیریت تحول‌خواه باشند، گام‌های بلندی در راستای توسعه همه‌جانبه برداشته می‌شود.

مرتضوی یادآور شد: در جمهوری اسلامی ایران تجربیات مفیدی وجود دارد. در ابتدای انقلاب سازمان جهاد سازندگی ایجاد شد که تحول شگرفی را در نقاط مختلف کشور به وجود آورد.

معاون اجرایی رئیس جمهوری با اشاره به دوران جنگ ایران و عراق اظهار کرد: دشمنان قسم خورده ما جنگ نابرابری را آغاز کردند، اما داغ رسوایی را بر پیشانی دشمن نابخرد گذاشتیم و پشیمانی را برای طراحان آن به وجود آوردیم و این همه با همکاری و همیاری جوانان آن روز ایران و مقابله‌شان با دشمن ممکن شد.

مرتضوی تاکید کرد: دشمن در راستای شکست در جنگ تمدن‌ها، نبرد و جنگ بین تمدنی را آغاز کرد و پدیده‌ای به نام داعش خلق کرد و تا بن دندان مسلح ساخت و آن را به جان امت اسلامی انداخت، اما یک مرد یعنی شهید حاج قاسم سلیمانی از ایران اسلامی، طلایه‌دار شد و با کم‌ترین هزینه بزرگترین دستاورد را در طول تاریخ جنگ‌های نامنظم به دست آورد.

معاون اجرایی رئیس جمهوری گفت: حلقه مفقوده مدیریتی در برخی موارد مقوله هم‌افزایی است. امیدوارم این رویداد به حل بخشی مشکلات در عمران و آبادانی و مسائل مدیریتی دیگر منجر شود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: