کد خبر : ۲۶۰۶۹۰
پیش بینی می شود؛
۰۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۶
رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و قطر گفت: قطر در نیمه دوم سال جاری میزبان بزرگ‌‎ترین رویداد فوتبالی دنیاست که این ظرفیتی بی نظیر برای توسعه مراودات تجاری با این کشور است. در نوار ساحلی خلیج فارس استان بوشهر و به ویژه بندر دیر این استان نزدیک‌ترین مسافت با کشور قطر دارد که باید از این ظرفیت بخوبی استفاده شود.

افزایش صادرات ایران به قطر

بورس نیوز: خورشید گزدرازی، رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و قطر با اشاره به سفر پنج روزه هیئت تجاری ایران به قطر افزود: افتتاح مرکز تجاری ایران در قطر با محوریت مرکز توسعه تجارت وزارت صمت، انتصاب رایزن اقتصادی ایران در قطر، بازدید از ظرفیت اقتصادی از جمله منطقه آزاد "حمد" از دیگر دستاورد‌های ارزشمند سفر هیئت تجاری کشورمان به مقصد قطر است.

رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و قطر ادامه داد: مشکلات صادرکنندگان ایرانی در بندر «الرویس» قطر نیز بررسی شده که انتظار می‌‏رود نصب دستگاه ایکس‌‏ری در بندر یاد شده به عنوان یکی از مطالبات مهم صادرکنندگان ایرانی محقق شود. استقبال دولت قطر از راه اندازی کشتی مسافری بین بنادر جنوبی ایران و این کشور برای استفاده مسافران جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ از دیگر دستاورد‌های این سفر است که امیدواریم تخصیص سوخت یارانه به کشتی‎های داوطلب این خط هر چه زودتر محقق شود.

وی عنوان کرد: قطر در نیمه دوم سال جاری میزبان بزرگ‌‎ترین رویداد فوتبالی دنیاست که این ظرفیتی بی نظیر برای توسعه مراودات تجاری با این کشور است. در نوار ساحلی خلیج فارس استان بوشهر و به ویژه بندر دیر این استان نزدیک‌ترین مسافت با کشور قطر دارد که باید از این ظرفیت بخوبی استفاده شود.

 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: