کد خبر : ۲۶۰۷۸۹
به دنبال مجمع شرکت پتروشیمی فن آوران؛
۰۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۳
مجمع عمومی عادی سالانه‌ی شرکت پتروشیمی فناوران منتهی به سال مالی ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ با حضور ۸۶.۸۲ درصد از سهامداران و هیئت مدیره شرکت برگزار شد.

مجمع

بورس نیوز: مجمع عمومی عادی سالانه‌ شرکت پتروشیمی فناوران منتهی به سال مالی ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ با حضور ۸۶.۸۲ درصد از سهامداران و هیئت مدیره شرکت برگزار شد. این مجمع که قرار بود هفته‌ گذشته برگزار شود، بدلیل عدم ثبت افزایش سرمایه در سازمان بورس ، با اعلام تنفس به تعویق افتاده بود...

در این مجمع مطالب زیر مطرح شد که به اختصار به آن‌ها اشاره می‌شود:

شرکت در پیش راه اندازی و راه اندازی واحد‌های کیمیا، سبلان و مرجان و کاتالیست پتروشیمی هایی، چون مسجد سلیمان همکاری داشته است؛ همچنین شرکت علاوه بر تولیدات در صدور خدمات فنی هم فعال است.

شرکت توانسته است با نصب میترینگ، اطلاعات دقیق مصرف گاز سوخت و خوراک را به شرکت گاز اعلام نماید که این موضوع باعث صرفه جویی بیش از ۴۸۰ میلیارد تومان در هزینه شد.

مبلغ فروش شرکت در سال گذشته ۷۰ درصد رشد داشت. در متانول ۵۵ درصد از صادرات به چین و ۴۲ درصد به هند بوده است. در سال ۹۹ مشکلاتی در صادرات به هند به وجود داشته است و، اما شرکت توانست در سال گذشته بازار هند را برگرداند.

یک طلب ۵۳ میلیون درهمی وجود داشت که به جای آن شرکت یک هتل در کیش تملک شد ، اما توجه به این نکته ضروری است که شرکت قصد هتلداری ندارد و مقدمات فروش این هتل در جهت سود دهی به سهامداران در موعد مقتضی فراهم خواهد آمد. این هتل 100 میلیارد تومان ارزش دارد که 56 درصد از این مبلغ متعلق به "شفن" است.

گفتنی است، در این مجمع صورت‌های مالی توسط سهامداران به تصویب رسیده است.

در انتهای مجمع عمومی عادی سالانه شفن تقسیم سود به ازای هر سهم ۵۲۰ ریال تصویب شد.

 

پایان مطلب

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: