کد خبر : ۲۶۰۸۱۵
صنایع شیمیایی کیمیاگران امروز ۱۸۹ میلیارد تومان درآمد ماهانه داشت؛
۰۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۶
بیشترین درآمدی که شرکت "شکام" در تیرماه از فروش محصولات به دست آورد مربوط به محصول «پروپیلن گلایکول ها» در بازار داخلی بود که از فروش این محصول ۲۵ میلیارد تومان درآمدزایی داشت، همچنین طبق این صورت مالی منتشرشده می‌توان دریافت نرخ فروش «پروپیلن گلایکول ها» در ازای هر تن ۹۸ میلیون تومان بود.

افزایش فروش ۶۰ درصد شکام در تیرماه+بورس نیوز

بورس نیوز:

شرکت صنایع شیمیایی کیمیاگران امروز در گزارش فعالیت ماهانه تیرماه سال جاری از فروش محصولات شیمایی خود توانست درآمد ۱۸۹ میلیارد تومانی را کسب کند و طی ۴ ماه گذشته نیز از ابتدای سال مالی تاکنون به درآمد تجمیعی ۷۶۴ میلیارد تومانی دست یافت.

"شکام" توانست طی این دوره ماهانه در بازار‌های داخل و خارج از کشور فعالیت داشته باشد، همچنین بیشترین درآمد ماهانه در بازار داخلی با ۱۱۹ میلیارد تومان شکل گرفت که دربرگیرنده‌ی ۶۳ درصد از کل درآمد ماهانه بود و مابقی آن نیز در بازار صادراتی به ثبت رسید.

درآمد‌های عملیاتی "شکام" تا تیرماه

بر پایه این گزارش، میزان درآمدی که شرکت صنایع شیمایی کیمیاگران امروز توانست در از خود باقی بگذارد نسبت به دوره مشابه سال گذشته افزایش ۸۶ درصدی را کسب کند، "شکام" طی ۴ ماه گذشته روند مثبتی را نسبت به سال مالی گذشته از خود بر جای گذاشت به‌گونه‌ای که درآمد تجمیعی این شرکت نسبت به عملکرد سال گذشته ۱۲۸ درصد رشد را به همراه داشت و به درآمد ۷۶۴ میلیارد تومانی رسید.

افزایش فروش ۶۰ درصد شکام در تیرماه+بورس نیوز

همچنین بیشترین درآمدی که شرکت "شکام" در تیرماه از فروش محصولات به دست آورد مربوط به محصول «پروپیلن گلایکول ها» در بازار داخلی بود که از فروش این محصول ۲۵ میلیارد تومان درآمدزایی داشت، همچنین طبق این صورت مالی منتشرشده می‌توان دریافت نرخ فروش «پروپیلن گلایکول ها» در ازای هر تن ۹۸ میلیون تومان بود.

"شکام" در تیرماه از فروش محصولات در بازار صادراتی توانست ۷۱ میلیارد تومان کسب درآمد کند و نسبت به دوره مشابه سال گذشته شاهد ۱۳۶ درصد افزایش درآمد بود، مجموع درآمد صادراتی طی ۴ ماه گذشته به مبلغ ۲۶۸ میلیارد تومان رسید.

فروش ماهانه شکام در تیرماه ۱۴۰۱

این شرکت شیمیایی توانست درمجموع ۴ هزار و ۴۸۴ تن از محصولات خود را در داخل و خارج از کشور به فروش برساند و نسبت به تیرماه سال گذشته ۶۰ درصد افزایش فروش را به دنبال داشت، از ابتدای سال مالی تاکنون مقدار فروش این شرکت به ۱۹ هزار و ۵۸ تن رسید.

در چهارمین ماه از سال جاری عنوان پرفروش‌ترین محصول این شرکت در تیرماه را «ضد یخ» با یک هزار و ۳۰۳ تن در بازار صادراتی به خود اختصاص داد، نرخ فروش ضد یخ طی این دوره ماهانه ۱۶ میلیون و ۷۱۲ هزارتومان به ثبت رسید.

پایان مطلب

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: