کد خبر : ۲۶۰۸۳۹
درآمد ۳۱ میلیارد تومانی پویا زرکان آق دره در تیرماه؛
۰۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۰
مقدار فروش این شرکت در تیرماه سال جاری بالغ‌بر ۹۸ هزار و ۵۶۸ تن به ثبت رسید که نسبت به ماه گذشته تغییر چشمگیری نداشت، مجموع درآمدی که طی این ماه از «استخراج کانسنگ طلا» و «برداشت کانسنگ طلا» به دست آمد نسبت به ماه گذشته ۹ درصد افزایش پیدا کرده بود.

بورس نیوز:

شرکت پویا زرکان آق دره در گزارش فعالیت ماهانه خود که منتهی به تیرماه ۱۴۰۱ بود، مجموع درآمدی که از «استخراج کانسنگ طلا» و «برداشت کانسنگ طلا» شناسایی کرد برابر با ۳۱ میلیارد تومان بود و طی ۴ ماه ابتدایی سال مالی به درآمد تجمیعی ۷۵ میلیارد تومانی دست یافته است.

مقدار فروش این شرکت در تیرماه سال جاری بالغ‌بر ۹۸ هزار و ۵۶۸ تن به ثبت رسید که نسبت به ماه گذشته تغییر چشمگیری نداشت، مجموع درآمدی که طی این ماه از «استخراج کانسنگ طلا» و «برداشت کانسنگ طلا» به دست آمد نسبت به ماه گذشته ۹ درصد افزایش پیدا کرده بود.

لازم به ذکر است که در شرکت‌های تابعه (فرآوری پویا زرکان آق دره و استحصال مواد معدنی تخت سلیمان) فروش طلا اعم از شمش و مصنوعات در تیرماه سال ۱۴۰۱ برابر ۱۶۴ میلیارد تومان است.

بر پایه این گزارش که شرکت پویا زرکان آق دره در سامانه کدال به ثبت رساند در خصوص کانسنگ طلا با عیار ۰,۳۷۵۹ گرم بر تن: مقدار فروش رفته فوق از محل دپوی کانسنگ باطله سال‌های قبل و طبق مجوز اخذشده از سازمان صمت آ. غ، حمل و به فروش رفته است.

مقدار تولید کانسنگ طلا با عیار ۱,۱۸ شرکت پویا زرکان آق دره در تیرماه سال جاری برابر با ۱۰۴ هزار و ۷۵۰ تن اعلام شد و همچنین مقدار فروش ماهانه این محصول توسط این شرکت حدوداً ۶۶ هزار و ۷۷۵ تن به ثبت رسید.

در توضیحات گزارش "فزر" آمده است:

۱-در خصوص كانسنگ طلا با عيار ۰/۳۷۵۹ گرم بر تن : مقدار فروش رفته فوق از محل دپوي كانسنگ باطله سال هاي قبل و طبق مجوز اخذ شده از سازمان صمت آ.غ ، حمل و به فروش رفته است.۲-در شرکت های تابعه ( فرآوری پویازرکان آق دره و استحصال مواد معدنی تخت سلیمان ) فروش طلا اعم از شمش و مصنوعات در تیر ماه سال ۱۴۰۱ برابر ۱،۶۴۵ میلیارد ریال است و مجموع فروش کالاهای مزبور تا پایان تیر ماه سال ۱۴۰۱ برابر ۷،۴۰۵ میلیارد ریال می باشد.

 

پایان مطلب

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: