کد خبر : ۲۶۰۹۸۳
در ۴ ماهه سال جاری؛
۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۰
سخنگوی گمرک گفت: کالا‌های عبوری خارجی از مسیر کشورمان طی چهار ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه ۳۱ درصد افزایش داشته است.

رشد ۳۱ درصدی تراتزیت خارجی گمرک شهید رجایی

بورس نیوز: از ابتدای امسال تا پایان تیر شاهد تداوم رشد تراتزیت خارجی از مسیر ایران بودیم. گمرک منطقه ویژه شهید رجایی در استان هرمزگان، با رشد ۴۴.۵ درصدی نسبت به مدت مشابه در جایگاه نخست قرار گرفته، گمرک پرویزخان در استان کرمانشاه با رشد ۱۴۱ درصدی و گمرک باشماق در استان کردستان با کاهش ۳۰ درصدی نسبت به ۴ ماه نخست سال گذشته در رتبه‌های دوم و سوم قرار دارند.

به گفته سخنگوی گمرک، گمرک بازرگان در استان آذربایجان غربی با رشد ۹ درصدی، گمرک سرخس در استان خراسان با کاهش ۴۰ درصدی، گمرک بیله سوار در استان اردبیل با رشد ۸۸ درصدی، گمرک جلفا در استان آذربایجان شرقی با رشد ۶۱ درصدی در رتبه‌های چهارم تا هفتم پذیرش کالا‌های عبوری خارجی از مسیر ایران در چهار ماه نخست امسال قرار دارند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: