کد خبر : ۲۶۱۳۳۳
تأثیر کاهش فروش "اوره" بر درآمد ماهانه "خراسان"؛
۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۱
مقدار فروش ماهانه پتروشیمی خراسان در چهارمین ماه سپری‌شده از سال مالی نسبت به ماه گذشته کاهش ۱۱ درصدی را به دنبال داشت.

درآمد ماهانه پتروشیمی خراسان ۱۵ درصد کاهش یافت+بورس نیوز

بورس نیوز:

شرکت پتروشیمی خراسان در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به تیرماه سال جاری مجموع درآمد‌های خود طی دوره یک‌ماهه را از فروش محصولات برابر با ۸۲۲ میلیارد تومان اعلام کرد و طی ۴ ماه گذشته نیز درآمد تجمیعی خود را بالغ‌بر ۲ هزار و ۷۷۵ میلیارد تومان به ثبت رساند.

 

پتروشیمی خراسان میزان درآمد عملیاتی که در تیرماه شناسایی کرد از فروش محصولات در ۲ بازار داخلی و صادراتی بود، بیشترین درآمدی که طی این دوره به دست آمد متعلق به بازار صادراتی با ۵۶۸ میلیارد تومان بود، همچنین بازار صادراتی نیز ۶۹ درصد از کل درآمد را در اختیار داشت.

درآمد‌های عملیاتی "خراسان"

درآمد ماهانه‌ای که پتروشیمی خراسان در تیرماه ۱۴۰۱ به ثبت رساند نسبت به ماه گذشته ۱۵ درصد کاهش را تجربه کرد و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز رشد ۱۳۷ درصدی را شاهد بود، همچنین درآمد‌های تجمیعی این پتروشیمی طی ۴ ماه گذشته با ۱۳۴ درصد افزایش پیدا کرد.

درآمد ماهانه پتروشیمی خراسان ۱۵ درصد کاهش یافت+بورس نیوز

بیشترین درآمدی که پتروشیمی خراسان در تیرماه از خود بر جای گذاشت مربوط به «اوره صادراتی» با ۵۳۹ میلیارد تومان بود و نرخ فروش این محصول ۱۴ میلیون تومان در ازای هر تن شناسایی شد.

محصول بعدی نیز متعلق به «اوره حمایتی» با مبلغ ۱۲۸ میلیارد تومان به ثبت رسید، گران‌ترین محصول فروخته‌شده توسط "خراسان" در اختیار «ملامین داخلی» با ۵۰ میلیون تومان بود که نسبت به ماه گذشته ۱۲ درصد کاهش قیمت پیدا کرد.

مقدار فروش ماهانه خراسان

مقدار فروش ماهانه پتروشیمی خراسان در تیرماه ۱۴۰۱ برابر با ۵۶ هزار و ۵۲۰ تن بود که از ۲ بخش داخلی و صادراتی تشکیل شد، بیشترین مقدار فروش ماهانه خراسان مربوط به بازار صادراتی با ۴۰ هزارتن بود، مقدار فروش ماهانه پتروشیمی خراسان در چهارمین ماه سپری‌شده از سال مالی نسبت به ماه گذشته کاهش ۱۱ درصدی را به دنبال داشت.

پایان مطلب

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: