کد خبر : ۲۶۱۷۶۴
رئیس سازمان امور مالیاتی گفت:
۰۵ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۶
رئیس سازمان امور مالیاتی گفت: امیدواریم شروع عملیات اجرایی تفکیک حساب‌ها طبق توافقی که با بانک مرکزی داشتیم از شهریور امسال آغاز شود. پیش بینی می‌کنیم فرآیند اجرایی تفکیک حساب چندماهی طول بکشد و تا پایان سال مطمئن باشید که تفکیک حساب‌ها انجام خواهد شد.

انجام تفکیک حساب ها تا پایان سال

بورس نیوز: داود منظور، رئیس سازمان امور مالیاتی اظهار کرد: سازمان امور مالیاتی به همراه بانک مرکزی مقدمات تفکیک حساب شخصی و تجاری را فراهم کرده است. بستر‌های مبادله اطلاعات بین این دو نهاد ایجاد و مورد آزمایش قرار گرفته است.

رئیس سازمان امور مالیاتی افزود: با گذر از مراحل مقدماتی این طرح منتظریم تا بانک مرکزی دستور العمل تفکیک حساب شخصی از تجاری را اعلام کند چرا که این وظیفه بر عهده بانک مرکزی است.

به گفته وی، یک ارتباط دو طرفه بین ما و بانک مرکزی برقرار شده است به نوعی که همه مودیانی که نزد سازمان امور مالیاتی پرونده مالیاتی دارند، ما حساب‌های این افراد را به عنوان حساب تجاری به بانک مرکزی اعلام کرده ایم که هم اکنون بالغ بر ۸ میلیون حساب تجاری تفکیک شده اند.

منظور خاطرنشان کرد: امیدواریم شروع عملیات اجرایی تفکیک حساب‌ها طبق توافقی که با بانک مرکزی داشتیم از شهریور امسال آغاز شود. پیش بینی می‌کنیم فرآیند اجرایی تفکیک حساب چندماهی طول بکشد و تا پایان سال مطمئن باشید که تفکیک حساب‌ها انجام خواهد شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: