کد خبر : ۲۶۱۷۷۷
در چهارماهه سال جاری رخ داد؛
۰۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۴:۳۶
وزارت راه و شهرسازی با تهیه و انتشار گزارشی اقدام به ارائه آمار چهار ماهه فعالیت در حوزه‌های مختلف از جمله حوزه حمل و نقل جاده‌ای در جابه‌جایی مسافر، جابه‌جایی بار و ترانزیت کرده است.

رشد ۳۰ درصدی ترانزیت جاده‌ای

بورس نیوز:وزارت راه و شهرسازی با تهیه و انتشار گزارشی اقدام به ارائه آمار چهار ماهه فعالیت در حوزه‌های مختلف از جمله حوزه حمل و نقل جاده‌ای در جابه‌جایی مسافر، جابه‌جایی بار و ترانزیت کرده است.

براین اساس طی چهار ماهه ابتدایی سال جاری، در بخش جابه‌جایی مسافر در حوزه حمل و نقل، تعداد مسافر جابه‌جا شده با صورت وضعیت ۴۳ میلیون نفر گزاش شده که این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با جابه‌جایی ۳۴ میلیون نفر، ۲۶ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

حمل بار با بارنامه طی چهار ماهه سال‌جاری رقم ۱۶۳ میلیون تن را به خود اختصاص داده است که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته این رقم تغییر محسوسی نداشته است.

میزان ترانزیت توسط بخش جاده‌ای نیز در چهار ماهه سال‌جاری ۳.۵ میلیون تن اعلام شده است که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با رقم ۲.۷ میلیون تن، از ۳۰ درصد افزایش خبر می‌دهد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: