کد خبر : ۲۶۱۹۳۱
دبیرانجمن صنفی تصفیه کنندگان شکر گفت:
۱۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۸
بنابر آمار از ابتدای سال ۷۰۰ تا ۸۰۰ هزار تن شکر وارد شده و برآورد می‌شود که ۵۰۰ تا ۶۰۰ هزار تن دیگر تا پایان سال وارد شود.

واردات ۸۰۰ هزار تنی شکر از ابتدای سال جاری

بورس نیوز: غلامرضا بهمنی، دبیرانجمن صنفی تصفیه کنندگان شکر اظهار کرد: قیمت کنونی هر کیلو شکر درب کارخانه ۱۸ هزار و ۱۰۰ تا ۱۸ هزار و ۲۰۰ تومان و مصرف کننده ۲۱ تا ۲۲ هزار تومان است.

به گفته وی، بنابر آمار از ابتدای سال ۷۰۰ تا ۸۰۰ هزار تن شکر وارد شده و برآورد می‌شود که ۵۰۰ تا ۶۰۰ هزار تن دیگر تا پایان سال وارد شود.

بهمنی ادامه داد: بنابر آمار در ۶ ماه نخست سال همزمان با پیک برداشت حدود ۲۴۰ هزار تن و ۶ ماهه دوم سال ۲۰۰ هزار تن شکر در کشور مصرف می‌شود.

دبیرانجمن صنفی تصفیه کنندگان شکر گفت: برآورد‌ها حاکی از آن است که امسال حدود ۱.۵ میلیون تن شکر در کشور مصرف شود که در صورت عدم دخالت دستگاه‌های نظارتی و رقابتی شدن بازار، قیمت شکر نوسانی نخواهد داشت.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: