کد خبر : ۲۶۱۹۷۷
از سوی سازمان امور مالیاتی انجام شد؛
۱۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۶
سازمان امور مالیاتی کشور با معرفی ابلاغ الکترونیکی در درگاه ملی خدمات خود، مزایای بیشتری را در اختیار مودیان قرار می‌دهد.

مزایای بیشتر مودیان با دستورالعمل جدید ابلاغ الکترونیکی

بورس نیوز: سازمان امور مالیاتی کشور با معرفی ابلاغ الکترونیکی در درگاه ملی خدمات خود، مزایای بیشتری را در اختیار مودیان قرار می‌دهد.

مودیان مالیاتی می‌توانند با مراجعه به درگاه ملی خدمات الکترونیک مالیاتی به نشانی my.tax.gov.ir پس از فعال سازی ابلاغ الکترونیکی، از مزایای این طرح بهره‌مند شوند.

پس از فعال سازی ابلاغ الکترونیک، اوراق مالیاتی مودیان که در سامانه‌های الکترونیکی سازمان امور مالیاتی کشور صادر می‌شود، به صورت خودکار بر روی حساب کاربری ایشان بارگذاری شده و همزمان پیامک اطلاع رسانی برای آنان ارسال می‌شود. پس از بارگذاری اوراق در حساب کاربری، مودیان ده روز فرصت دارند با مراجعه به حساب کاربری خود، اوراق بارگذاری شده را مشاهده نمایند.

رویت برگه درحکم ابلاغ به شخص مودی است و کلیه آثار ابلاغ واقعی برآن مترتب است. خودداری از مراجعه به حساب کاربری ظرف ۱۰ روز از تاریخ بارگذاری اوراق مالیاتی، در حکم استنکاف از گرفتن اوراق مالیاتی بوده و روز یازدهم بعنوان تاریخ ابلاغ قانونی محسوب می‌گردد. چنانچه روز یازدهم با تعطیل /تعطیلات رسمی یا عمومی مصادف شود، اولین روز بعد از تعطیل/تعطیلات مذکور بعنوان روز ابلاغ در نظر گرفته می‌شود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: