کد خبر : ۲۶۲۱۵۸
از ۴ روز آینده صورت می‌گیرد؛
۱۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۴
مدیرعامل تامین اجتماعی گفت:براساس مصوبه جدید وزرای هیات امنای سازمان تامین اجتماعی (که درقالب اصلاح مستمری سایر سطوح به سازمان تامین اجتماعی ابلاغ شده بود) اعلام شد که اصلاح احکام حقوق مستمری‌بگیران تامین اجتماعی شهریور انجام شده و پرداختی‌ها نیز مطابق با احکام جدید خواهد بود.

پرداختی مستمری بگیران تامین اجتماعی با احکام جدید

بورس نیوز: میرهاشم موسوی، مدیرعامل تامین اجتماعی اظهار کرد: براساس مصوبه جدید وزرای هیات امنای سازمان تامین اجتماعی (که درقالب اصلاح مستمری سایر سطوح به سازمان تامین اجتماعی ابلاغ شده بود) اعلام شد که اصلاح احکام حقوق مستمری‌بگیران تامین اجتماعی شهریور انجام شده و پرداختی‌ها نیز مطابق با احکام جدید خواهد بود.

به گفته وی منابع این پرداختی‌ها تامین شده و پرداخت معوقات نیز که از اول فروردین ۱۴۰۱ تا شهریور یعنی پنج ماه است، محاسبه می‌شود.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: بازنشستگان به غیراز حداقل‌بگیران، "سایر سطوح" قلمداد می‌شوند که برای این گروه ۳۸ درصد به علاوه ۵۱۵ هزار تومان در حکم جدید، تعیین شده و مابه‌التفاوت این عدد با رقم قبلی از ۲۰ شهریور براساس حروف الفبا پرداخت خواهد شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: