کد خبر : ۲۶۲۳۷۶
۷۱۹ میلیون تومان اُفت درآمد مردادماه پویا زرکان آق دره؛
۲۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۰
مقدار فروش محصولات "فزر" در مردادماه تقریباً نزدیک به ۹۴ هزارتن اعلام شد که نسبت به تیرماه کاهش ۵ درصدی را از خود بر جای گذاشته است.

بورس نیوز:

شرکت پویا زرکان آق دره در گزارش فعالیت ماهانه خود که منتهی به مردادماه ۱۴۰۱ بود، مجموع درآمدی که از استخراج کانسنگ طلا و برداشت کانسنگ طلا در کارنامه مالی خود به ثبت رساند برابر با ۳۰ میلیارد تومان بود و همچنین لازم به ذکر است که این شرکت معدنی طی ۵ ماهی که از ابتدای سال مالی تاکنون پشت سر گذاشت توانست به درآمدزایی نزدیک به ۱۰۶ میلیارد تومانی دست یابد.

بیشترین کاهش درآمد "فزر" از سوی استخراج کانسنگ طلا با ۷۳۶ میلیون تومان بود، با وجود اینکه این شرکت معدنی در بخش استخراج کانسنگ طلا با افزایش نرخ فروش روبه‌رو بود اما؛ در نهایت با کاهش درآمد نسبت به ماه گذشته مواجه شد.

کاهش فروش ماهانه

نرخ فروش کانسنگ طلا که توسط این شرکت استخراج‌شده برابر با ۴۱۸ هزار تومان است که در مقایسه با ماه گذشته ۳ درصد افزایش نرخ را به دنبال داشته است و در مقایسه با سال گذشته این بخش افزایش ۴۳ درصدی را تجربه کرده است.

شرکت پویا زرکان آق دره در مردادماه سال جاری میزان درآمدی که از خود بر جای گذاشت در مقایسه با ماه گذشته با توجه به افزایش نرخ فروشی که با کاهش ۲ درصدی همراه بود، این اُفت درآمدی برابر با ۷۱۹ میلیون تومان بود.

مقدار فروش محصولات "فزر" در مردادماه تقریباً نزدیک به ۹۴ هزارتن اعلام شد که نسبت به تیرماه کاهش ۵ درصدی را از خود بر جای گذاشته است.

پایان مطلب

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: