کد خبر : ۲۶۲۶۲۴
سخنگوی سازمان هواپیمایی گفت:
۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۴
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور گفت: تمامی پرواز‌ها از ساعت ۲۴ امشب طبق ساعت درج شده در بلیت و ساعت رسمی کشور انجام خواهد شد.

انجام پروازها از امشب طبق ساعت رسمی کشور

بورس نیوز: میر اکبر رضوی، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور گفت: تمامی پرواز‌ها از ساعت ۲۴ امشب طبق ساعت درج شده در بلیت و ساعت رسمی کشور انجام خواهد شد.

وی افزود: پرواز‌های اربعین امشب به پایان نمی‌رسد و تا پایان ماه صفر ادامه دارد. تعداد زائران جابه جا شده بسیار بیشتر از تعداد پیش بینی شده بود که از طریق ایرلاین‌های ایرانی زائران جابه جا شده اند.

به گفته سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور، به جز تاخیر پرواز هواپیمایی معراج که به علت نقص فنی در موتور هواپیما بوده تاخیرات ایرلاین‌ها در پرواز نجف چندان نبوده و تاخیر ایجاد شده هم به دلیل حجم بالای ترافیک در فرودگاه نجف بوده است.

رضوی گفت: با توجه به آنکه مقرر شده ساعت رسمى کشور از ساعت ۲۴ امشب ٣٠ شهریور یک ساعت به عقب کشیده شود، مسافران پروازهاى داخلى و خارجى ضمن تنظیم ساعت خود با ساعت رسمى کشور برنامه‌هاى خود را بر اساس زمان درج شده در بلیت‌هاى هواپیما انجام داده و در فرودگاه‌ها حضور پیدا کنند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: