کد خبر : ۲۶۲۸۹۹
ذوب آهن اصفهان در شهریورماه رکورد زنی کرد؛
۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۴
ذوب‌آهن اصفهان در شهریورماه سال جاری به رکورد درآمدزایی رسید و به بالاترین میزان درآمد طی ۶ ماه گذشته رسید و تابستان را با عملکردی مثبت به پایان رساند.

بورس نیوز:

شرکت ذوب‌آهن اصفهان در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به شهریورماه سال جاری میزان درآمدی از فروش محصولات تولیدی کسب کرد ۴ هزار و ۹۳۳ میلیارد تومان بود، ذوب در ۶ ماه ابتدایی سال مالی منتهی به اسفندماه ۱۴۰۱ به درآمد تجمیعی ۲۲ هزار میلیارد تومانی دست پیدا کرد.

این شرکت فولادی در شهریورماه میزان درآمدی که در سامانه کدال به اطلاع سهامداران خود رساند، حاصل از فروش محصولات در بازار داخل و خارج از کشور بود، در این دوره ۳ هزار و ۶۹۳ میلیارد تومان درآمدزایی در بازار داخل کشور صورت گرفت که دربرگیرنده‌ی ۷۵ درصد از درآمد ماهانه این شرکت بود.

کوره‌های

میزان درآمد به‌دست‌آمده از فروش محصولات در بازار خارج از کشور ذوب برابر با یک هزار و ۲۳۹ میلیارد تومان بود که مابقی درآمد‌های این شرکت را تشکیل می‌دهد.

درآمد ماهانه ذوب‌آهن اصفهان

"ذوب" از فروش محصولات تولیدی خود درآمد عملیاتی که به دست آورد نسبت به ماه گذشته افزایش ۴۹ درصدی را تجربه کرد و در مقایسه با شهریورماه سال گذشته نیز ۶۷ درصد افزایش را به دنبال داشت، درآمد تجمیعی که "ذوب" در نیمه نخست سال جاری شناسایی کرد افزایش ۳۵ درصدی را نسبت به سال گذشته به همراه داشت.

همان‌طور که در نمودار مشاهده می‌کنید، ذوب‌آهن اصفهان در شهریورماه سال جاری به رکورد درآمدزایی رسید و به بالاترین میزان درآمد طی ۶ ماه گذشته رسید و تابستان را با عملکردی مثبت به پایان رساند.

شرکت ذوب‌آهن اصفهان میزان درآمدی که از فروش محصولات در بازار خارج از کشور به دست آورد حاصل از فروش «تیرآهن، کلاف، میلگرد، شمش کالایی و ...» بود و همان‌طور که در متن فوق به اطلاع رسید میزان درآمد به‌دست‌آمده از فروش این محصولات برابر با یک هزار و ۲۳۹ میلیارد تومان بود.

کوره‌های

بیشترین میزان درآمدی که توسط این شرکت فولادی در شهریورماه به ثبت رسید مربوط به «تیرآهن» با یک هزار و ۴۷۰ میلیارد تومان بود و در بازار صادراتی نیز ۸۳۲ میلیارد تومان درآمدزایی داشت تا این عنوان را در ۲ بازار به خود اختصاص دهد.

میزان درآمدی که از فروش تیرآهن در شهریورماه به دست آمد دربرگیرنده‌ی ۴۷ درصد از درآمد ماهانه طی این دوره است، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز مجموع درآمد تجمیعی حاصل از فروش این محصول برابر با ۱۱ هزار میلیارد تومان بود

نرخ فروش «تیرآهن» در بازار داخل کشور نزدیک به ۱۶ میلیون و ۲۵۸ هزار تومان معامله شد که نسبت به ماه گذشته نسبتاً بدون تغییر باقی ماند، در بازار صادراتی نیز این محصول با نرخ نزدیک به ۲۱ میلیون تومان در ازای هر تن به فروش رسید.

علاوه بر تیرآهن که عنوان درآمدزاترین محصول ذوب‌آهن را به خود اختصاص داد، محصولات جانبی و میلگرد در جایگاه بعدی قرارگرفته‌اند، مجموع مبالغ به دست آمد از فروش این محصولات در بازار‌های داخلی و صادراتی به ترتیب برابر با ۶۵۹ میلیارد تومان و ۶۹۸ میلیارد تومان به ثبت رسید.

پایان مطلب

حامد
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۴
سهامش هم مزحرفتر از همیشه !
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

شرکت‌ها در این بازه زمانی گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع "فارس"

این شرکت در پایان سال مالی خود میزان درآمدی که از خود بر جای گذاشته ۵۲ هزار و ۴۹۷ میلیارد تومان بود که در مقایسه با سال مالی گذشته با افزایش ۳۴ درصدی همراه بوده است.
مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: