بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
پنجشنبه ۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۳
رسما از اتاق جنگ علیه ملت ایران حمایت می‌کنید
سخنگوی وزارت امور خارجه درخصوص ادعای اهمیت روزنامه نگاری وزیر خارجه انگلیس گفت: آقای وزیر، شما با این شعارهای دروغین، رسما از اتاق جنگ علیه ملت ایران حمایت می‌کنید.
کد خبر : ۲۶۴۵۲۵

رسما از اتاق جنگ علیه ملت ایران حمایت می‌کنید.

بورس نیوز: ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در توئیتی در واکنش به اظهارات اخیر «جیمز کلورلی» وزیر خارجه انگلیس درباره تشدید حفاظت از کارکنان شبکه تروریستی ایران اینترنشنال و ادعای حمایت از روزنامه نگاری آزاد نوشت: وزیر خارجه رژیمی که میزبان و حامی شبکه‌ای است که آزادانه ترور، خشونت و آشوب را علیه ملت و امنیت ملی ایران ترویج می‌کند، مدعی است که «ما اهمیت روزنامه نگاری آزاد و صادقانه را واقعا جدی می‌گیریم.»

وی افزود: آقای وزیر، شما با این شعار‌های دروغین، رسما از اتاق جنگ علیه ملت ایران حمایت می‌کنید.

«جیمز کلورلی» وزیر خارجه انگلیس در مصاحبه با رسانه سعودی الشرق الاوسط چاپ لندن درباره تشدید حفاظت این کشور از شبکه تروریستی «ایران اینترنشنال» عنوان کرد: «ما امنیت مردم در بریتانیا را به نحوی باورنکردنی جدی می‌گیریم. ما اهمیت روزنامه‌نگاری آزاد، صادقانه و باز را به‌طور باورنکردنی جدی می‌گیریم و وقتی معتقدیم تهدیداتی در خاک بریتانیا وجود دارد، به وضوح پاسخ می‌دهیم».

 وزیر خارجه انگلیس پیش از این و در پی اغتشاشات اخیر در ایران نیز از اغتشاشگران حمایت کرده بود. این کشور همچنین در این راستا تحریم‌هایی را علیه تعدادی از مقامات و نهاد‌های ایرانی اعمال کرده است.

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
تولید اورانیوم ایران تا غنای ۶۰ درصد
در واکنش به قطعنامه شورای حکام صورت گرفت؛

تولید اورانیوم ایران تا غنای ۶۰ درصد

ارسال نظر