کد خبر : ۲۶۴۵۳۱
بانک اقتصاد نوین به تراز مثبت ۱۲ درصدی رسید؛
۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۹
بیشترین درآمدزایی که بانک اقتصاد نوین در آبان ماه سال جاری از بخش تسهیلات اعطایی مربوط به بخش مرابحه و خرید دین بود.

رشد درآمد تسهیلات اعطایی ونوین+بورس نیوز

بورس نیوز:

بانک اقتصاد نوین در گزارش فعالیت ماهانه‌ای که در آبان ماه سال ۱۴۰۱ از خود بر جای گذاشت مربوط به تسهیلات اعطایی بود، این مبلغ شناسایی‌شده برابر با یک هزار و ۹۴۵ میلیارد تومان بود، همچنین "ونوین" از ابتدای سال مالی تا پایان آبان ماه مجموع این درآمد به‌دست‌آمده از بخش تسهیلات اعطایی بالغ‌بر ۱۵ هزار میلیارد تومان بود.

بانک اقتصاد نوین در آخرین فعالیت ماهانه‌ای که در آبان ماه به ثبت رساند، میزان سود پرداختی جهت سرمایه‌گذاری‌ها برابر با یک هزار و ۷۳۶ میلیارد تومان اعلام شد.

رشد درآمد تسهیلات اعطایی ونوین+بورس نیوز

بانک اقتصاد نوین، میزان تسهیلات وصولی که در پایان آبان ماه اعلام کرد برابر با ۹ هزار و ۳۲۶ میلیارد تومان بود، همچنین ونوین از ابتدای سال مالی تاکنون میزان سرمایه به ثبت رسیده این بانک ۳ هزار و ۴۲ میلیارد تومان به اطلاع سهامداران رسید.

میزان درآمد تسهیلات اعطایی "ونوین"

میزان درآمد ماهانه‌ای که بانک اقتصاد نوین در آبان ماه سال ۱۴۰۱ از خود بر جای گذاشت نسبت به ماه گذشته با رشد ۱۰ میلیارد تومانی (یک درصد) همراه بود و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته که درآمدزایی یک هزار و ۷۸۸ میلیارد تومانی را به همراه داشت، افزایش ۹ درصدی را تجربه کرد.

بانک اقتصاد نوین میزان درآمدی که از بخش تسهیلات اعطایی در ۸ ماه سپری‌شده از ابتدای سال مالی به ثبت رساند در مقایسه با سال گذشته ۱۳ درصد (یک هزار و ۷۰۵ میلیارد تومان) افزایش پیدا کرد و همچنین گفتنی است که "ونوین" در آبان ماه به تراز مثبت ۱۲ درصدی (معادل ۲۰۹ میلیارد تومان سود عملیاتی) دست پیدا کرد.

بیشترین درآمدزایی که بانک اقتصاد نوین در آبان ماه سال جاری از بخش تسهیلات اعطایی مربوط به بخش مرابحه و خرید دین بود، میزان درآمدی که "ونوین" از این ۲ بخش به دست آورد به ترتیب برابر با مبالغ یک هزار و ۶۶۴ میلیارد تومان (مرابحه)، ۱۳۳ میلیارد تومان (خرید دین) بود.

بانک اقتصاد نوین میزان درآمد محقق‌شده خود را در آبان ماه ۲ هزار و ۲۱۴ میلیارد تومان اعلام کرد، پس از تسهیلات اعطایی که بیشترین درآمدزایی را به خود اختصاص داد، درآمد حاصل از کارمزد با ۱۳۲ میلیارد تومان بیشترین میزان درآمد عملیاتی محقق‌شده را در اختیار داشت.

بانک اقتصاد نوین در آبان ماه با افزایش درآمد‌های محقق‌شده همراه بود، به‌گونه‌ای که این رشد درآمد عملیاتی در آبان ماه برابر با ۱۵ میلیارد ۳۶۰ میلیون تومان به ثبت رسیده بود.

سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری "ونوین"

میزان پرداختی‌های بانک اقتصاد نوین جهت سود سپرده سرمایه‌گذاری در آبان ماه سال جاری برابر با یک هزار و ۷۳۶ میلیارد تومان بود که در مقایسه با ماه گذشته ۳ درصد کاهش پیدا کرد، پرداختی‌ها جهت سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری در ۸ ماه ابتدای سال مالی برابر با ۱۳ هزار و ۷۳۲ میلیارد تومان بود.

پایان مطلب

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

شرکت‌ها در این بازه زمانی گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع "فارس"

این شرکت در پایان سال مالی خود میزان درآمدی که از خود بر جای گذاشته ۵۲ هزار و ۴۹۷ میلیارد تومان بود که در مقایسه با سال مالی گذشته با افزایش ۳۴ درصدی همراه بوده است.
مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: