کد خبر : ۲۶۵۶۲۹
تخت گاز " خاور " در کیلومتر ۱۳ جاده مخصوص؛
۰۵ دی ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۹
درآمد ماهانه‌ای که "خاور" در آذرماه از فروش محصولات شناسایی کرد نسبت به میانگین درآمدی در ۸ ماه گذشته ۱۱۰ درصد افزایش پیدا کرد.

بالاترین میزان درآمدی

بورس نیوز:

شرکت ایران‌خودرو دیزل در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به آذر ماه سال جاری نشان داد که به روند رو به رشد درآمدزایی خود بازگشته است. این خودروساز ماشین سنگین از فروش محصولات خود به درآمد ۵ هزار و ۸ میلیارد تومانی دست پیدا کرد.

"خاور" از ابتدای سال مالی تا پایان آذر ماه سال جاری (سال مالی منتهی به اسفندماه ۱۴۰۱) توانست از فروش محصولات تولیدی خود به درآمد تجمیعی ۲۴ هزار و ۵۶ میلیارد تومانی برسد.

بالاترین میزان درآمد

میزان درآمدی که شرکت ایران‌خودرو دیزل در نهمین ماه از سال جاری به سهامداران خود اعلام کرد مربوط به فروش محصولات تولیدی خود در بازار داخلی بود، این شرکت دیزلی از ابتدای سال مالی تاکنون نیز درآمد تجمیعی که به ثبت رساند تماماً از فروش محصولات در بازار داخلی بود.

میزان سرمایه به ثبت رسیده ایران‌خودرو دیزل در ۹ ماه سپری‌شده از ابتدای سال مالی برابر با ۸ هزار و ۶۳۶ میلیارد تومان بود، درآمد ماهانه‌ای که "خاور" در آذر ماه از فروش محصولات شناسایی کرد نسبت به میانگین درآمدی در ۸ ماه گذشته ۱۱۰ درصد افزایش پیدا کرد.

روند درآمدزایی " خاور"

درآمد ماهانه‌ای که شرکت ایران‌خودرو دیزل در نهمین ماه از سال جاری به ثبت رساند در مقایسه با ماه گذشته که ۴ هزار و ۶۳ میلیارد تومان درآمدزایی داشت، ۲۳ درصد افزایش (نزدیک به یک هزار میلیارد تومان) درآمدزایی را مشاهده کرد و نسبت به دوره مشابه سال گذشته نیز ۴۲۰ درصد رشد را تجربه کرد.

بالاترین میزان درآمد

درآمد تجمیعی که خاور از ابتدای سال مالی تاکنون از فروش محصولات داخلی خود شناسایی کرد در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۳۳۷ درصد افزایش درآمد را تجربه کرد.

بر اساس گزارش فعالیت ماهانه‌ای که "خاور" در آذر ماه از خود منتشر کرد بیان‌گر آن بود که بیشترین تقاضای مشتریان برای کامیون سنگین بود که از فروش آن محصول به درآمدزایی ۳ هزار و ۸۹۴ میلیارد تومانی دست‌یافت و همچنین میزان درآمدی که در این دوره از فروش کامیون سنگین کسب کرد ۷۸ درصد از درآمد ماهانه را تشکیل می‌دهد.

همان‌طور که در جدول فوق ملاحظه می‌کنید بیشترین درآمدزایی خاور از فروش کامیون سنگین بود، "خاور" نرخ فروش این محصول را برابر با ۲ میلیارد و ۳۸۶ میلیون تومان اعلام کرد و همچنین این نرخ نسبت به ماه گذشته رشد ۲ درصدی را به دنبال داشت.

بالاترین میزان درآمد

محصولات دیگری که توسط ایران‌خودرو دیزل به فروش رسید عبارت است از ون و پیکاپ، اتوبوس و قطعات که دراین‌بین «اتوبوس» با کسب درآمد ۶۸۲ میلیارد تومانی بیشترین درآمدزایی را به همراه داشت.

مجموع درآمد تجمیعی ایران‌خودرو دیزل در ۹ ماه سپری‌شده از سال مالی به مبلغ ۲۴ هزار و ۵۶ میلیارد تومان رسید، این درآمد شناسایی‌شده ۲۱۷ درصد از درآمد تجمیعی این شرکت دیزلی را در ۱۲ ماهه سال مالی گذشته پوشش داد.

پایان مطلب

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

شرکت‌ها در این بازه زمانی گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع "فارس"

این شرکت در پایان سال مالی خود میزان درآمدی که از خود بر جای گذاشته ۵۲ هزار و ۴۹۷ میلیارد تومان بود که در مقایسه با سال مالی گذشته با افزایش ۳۴ درصدی همراه بوده است.
مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: