چهارشنبه ۰۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۸
سبدگردان الگوریتم با یک صندوق جدید به بازار سرمایه می‌ آید
پذیره‌نویسی صندوق با درآمد ثابت راسا الگوریتم با پیش بینی سود حداقل ۲۶ درصدی از تاریخ ۶ اسفند ماه سال ۱۴۰۱ آغاز و به مدت ۵ روز ادامه خواهد داشت.
کد خبر : ۲۶۷۵۱۲
نویسنده :
جمشید تودوئی

سبدگردان الگوریتم با یک صندوق جدید به بازار سرمایه می‌آید

به گزارش بورس نیوز، علاقه‌مندان به شرکت در پذیره نویسی می‌توانند با مراجعه به وب سایت صندوق به آدرس www.rasafund.com  و یا نصب اپلیکیشن همراه صندوق، نسبت به خرید واحد‌های صندوق راسا الگوریتم اقدام کنند. حداقل سرمایه گذاری در صندوق  برای هر شخص حقیقی و حقوقی ۱۰۰ هزار تومان  و حداکثر سرمایه گذاری ۵۰ میلیارد تومان است.

شرکت‌کنندگان در پذیره نویسی از ساعت ۸ صبح روز شنبه ۶ اسفند  تا ساعت  ۱۶ روز چهارشنبه ۱۰ اسفندماه سال جاری فرصت دارند تا پس از ثبت نام در وب سایت صندوق و تکمیل مشخصات خود واحد‌های صندوق درآمد ثابت راسا الگوریتم را خریداری کنند.

صندوق سرمایه‌گذاری راسا الگوریتم جدیدترین صندوق از مجموعه صندوق‌های شرکت سبد گردان الگوریتم است. این صندوق از صندوق‌های سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت است که بیشتر دارایی‌های آن در اوراق با درآمد ثابت، گواهی سپرده بانکی و سپرده بانکی سرمایه‌گذاری می‌شود، به همین دلیل از ریسک پایینی برخوردار است و مناسب کسانی است که سرمایه گذاری با ریسک اندک و پرداخت سود دوره‌ای را مد نظر دارند.

سود حاصل از سرمایه‌گذاری در صندوق راسا الگوریتم  به صورت ماهیانه به حساب سجامی دارندگان واحد‌ها واریز می‌شود. پیش‌بینی نرخ سود صندوق حداقل ۲۶ درصد سود موثر سالیانه می‌باشد.

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
با مشارکت ۱۶ هزار نفری در روز اول پذیره‌نویسی؛

صندوق "پتروآگاه" ۱۰۰ میلیاردی شد!

آغاز پذیره‌نویسی نخستین صندوق بخشی در بازار سرمایه ایران؛

آغاز پذیره‌نویسی نخستین صندوق بخشی در بازار سرمایه ایران

ارسال نظر