کد خبر : ۲۶۷۵۷۷
گروه سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران رقم زد؛
۰۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۱
ارزش بازار پرتفوی بورسی "وتوصا" در یازدهمین ماه از سال جاری در شرکت‌های بازار سرمایه یک هزار و ۸۱۳ میلیارد تومان به ثبت رسید.

بورس نیوز:

شرکت گروه سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به بهمن‌ماه سال جاری مجموع بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری خود را برابر با ۹۱۱ میلیارد تومان اطلاع‌رسانی کرد، "وتوصا" میزان بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری که در بهمن‌ماه از خود برجای گذاشت مربوط به شرکت‌های حاضر در بازار سرمایه و شرکت‌های غیر بورسی بود.

میزان سرمایه‌گذاری گروه سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران در بهمن‌ماه در شرکت‌های فعال در بازار سرمایه بود و خارج از بازار سرمایه تقریباً برابر بود، بهای تمام‌شده پرتفوی بورسی "وتوصا" بالغ‌بر ۴۵۹ میلیارد تومان بود و مجموع بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری در شرکت‌های غیر بورسی برابر با ۴۵۲ میلیارد تومان بود.

بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری گروه سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران در پرتفوی بورسی در مقایسه با ماه گذشته بدون تغییر بوده است، ارزش بازار پرتفوی بورسی "وتوصا" در یازدهمین ماه از سال جاری در شرکت‌های بازار سرمایه یک هزار و ۸۱۳ میلیارد تومان به ثبت رسید.

گروه سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به بهمن‌ماه سال جاری در صورت‌وضعیت پرتفوی شرکت‌های «بورسی» ارزش بازار سرمایه‌گذاری‌های خود را بالغ‌بر یک هزار و ۸۱۳ میلیارد تومان به ثبت رساند که نسبت به بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری‌ها رشد ۲۹۵ درصدی را به همراه داشت.

عمده‌ترین بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری در پرتفوی بورسی "وتوصا" مربوط به بخش «انبوه‌سازی، املاک و مستغلات» با یک هزار و ۳۴۸ میلیارد تومان بود و پس‌ازآن نیز بیشترین بهای تمام‌شده مربوط به بخش «سرمایه‌گذاری‌ها» با ۴۵۹ میلیارد تومان بود.

بیشترین میزان ارزش بازار در صورت‌وضعیت پرتفوی شرکت‌های «بورسی» در اختصاص شرکت «سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت» با یک هزار و ۶۳۱ میلیارد تومان بود، همچنین «سرمایه‌گذاری اعتبار ایران» نیز با ۱۸۲ میلیارد تومان بیشترین ارزش بازار را در این دوره در اختیار داشتند.

همان گونه که گفته شد بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری "وتوصا" در شرکت‌های غیر بورسی برابر با ۴۵۲ میلیارد تومان بود، بیشترین سرمایه‌گذاری صورت‌گرفته در این دوره مربوط به «سرمایه‌گذاری پایا تدبیر پارسا» با ۱۴۱ میلیارد تومان بود و پس‌ازآن نیز بیشترین بهای تمام‌شده مربوط به بخش «درآمد ثابت فیروزه آسیا» با ۱۱۷ میلیارد تومان بود.

"وتوصا" با سرمایه ثبت‌شده ۴۰۰ میلیاردتومانی در بهمن‌ماه، از واگذاری سهام به سود ۱۱ میلیاردتومانی رسید.

پایان مطلب

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

شرکت‌ها در این بازه زمانی گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع "فارس"

این شرکت در پایان سال مالی خود میزان درآمدی که از خود بر جای گذاشته ۵۲ هزار و ۴۹۷ میلیارد تومان بود که در مقایسه با سال مالی گذشته با افزایش ۳۴ درصدی همراه بوده است.
مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: