کد خبر : ۲۶۸۰۷۲
افزایش پیدا کرد؛
۱۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۰
بیشترین تقاضای مشتریان شرکت سنگ‌آهن گهر زمین برای محصول گندله است.

بورس نیوز:

شرکت سنگ‌آهن گهر زمین در گزارش فعالیت ماهانه‌ای که در بهمن‌ماه سال جاری (سال مالی منتهی به آذرماه ۱۴۰۲) منتشر کرد، از فروش محصولات خود در بازار داخل و خارج کشور کسب درآمد کرد، میزان درآمد عملیاتی که "کگهر" از فروش این محصولات شناسایی کرد برابر با ۲ هزار و ۵۶۱ میلیارد تومان بود.

شرکت سنگ‌آهن گهر زمین از ابتدای سال مالی خود تا پایان بهمن‌ماه به درآمد تجمیعی ۴ هزار و ۱۰۵ میلیاردتومانی دست پیدا کرد که عمده درآمدزایی این شرکت از فروش در بازار داخل کشور بود.

میزان درآمدی که شرکت سنگ‌آهن گهر زمین در یازدهمین ماه از سال جاری به سهام‌داران خود اعلام کرد مربوط به فروش محصولات تولیدی خود در بازار داخلی و خارجی بود.

میزان سرمایه به ثبت رسیده سنگ‌آهن گهر زمین در دومین ماه از سال مالی، برابر با ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان بوده است.

روند درآمدزایی "کگهر"

درآمد ماهانه‌ای که شرکت سنگ‌آهن گهر زمین در یازدهمین ماه از سال جاری به ثبت رساند در مقایسه با ماه گذشته که یک هزار و ۵۳۵ میلیارد تومان درآمدزایی داشت، ۶۷ درصد افزایش (نزدیک به یک هزار و ۳۰ میلیارد تومان) درآمدزایی را مشاهده کرد و نسبت به دوره مشابه سال گذشته نیز ۲۱ درصد رشد را تجربه کرد.

درآمد ماهانه‌ای که "کگهر" در بهمن‌ماه از فروش محصولات شناسایی کرد نسبت به میانگین درآمدی در ۱۱ ماه گذشته از ابتدای سال ۱۴۰۱، حدود ۵ درصد افزایش پیدا کرد، درآمد تجمیعی که " کگهر " در دومین ماه از سال مالی، از فروش محصولات داخلی خود شناسایی کرد در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با کاهش نزدیک به ۵۰۰ میلیاردتومانی همراه بوده است، اما درآمد تجمیعی صادراتی این شرکت نسبت به دوره مشابه سال مالی گذشته حدود ۵۰۶ درصد افزایش درآمد را تجربه کرد.

تفکیک درآمدی "کگهر"

بر اساس گزارش فعالیت ماهانه‌ای که "کگهر" در بهمن‌ماه از خود منتشر کرد بیانگر آن بود که بیشترین تقاضای مشتریان برای «گندله» در رینگ معاملاتی بورس کالا بوده است که از فروش آن محصول به درآمدزایی یک هزار و ۶۰ میلیاردتومانی دست‌یافت و همچنین میزان درآمدی که در این دوره از فروش «گندله» در بورس کالا کسب کرد ۴۱ درصد از درآمد ماهانه را تشکیل می‌دهد.

همان‌طور که در جدول فوق ملاحظه می‌کنید بیشترین درآمدزایی کگهر از فروش «گندله» در بورس کالا بود، "کگهر" نرخ فروش این محصول را برابر با ۳ میلیون و ۷۷۵ هزار تومان اعلام کرد و همچنین این نرخ نسبت به ماه گذشته افزایش اندکی را به دنبال داشت.

محصولات دیگری که توسط شرکت سنگ‌آهن گهر زمین به فروش رسید عبارت است از گندله صادراتی، کنسانتره بورس کالا و کنسانتره سنگ‌آهن که دراین‌بین «گندله صادراتی» با کسب درآمد ۸۱۸ میلیاردتومانی بیشترین درآمدزایی را به همراه داشت.

پایان مطلب

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

شرکت‌ها در این بازه زمانی گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع "فارس"

این شرکت در پایان سال مالی خود میزان درآمدی که از خود بر جای گذاشته ۵۲ هزار و ۴۹۷ میلیارد تومان بود که در مقایسه با سال مالی گذشته با افزایش ۳۴ درصدی همراه بوده است.
مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: