بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
شنبه ۱۹ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۸
شرکت ارتباطات سیار میزان درآمد تجمیعی که تا پایان اسفندماه از فروش و ارائه خدمات به اطلاع سهام‌داران رساند با رشد ۳۰ درصدی نسبت به دوره مشابه سال گذشته روبه‌رو شد.
کد خبر : ۲۶۸۷۹۲

بورس نیوز:

شرکت ارتباطات سیار ایران در گزارش فعالیت ماهانه‌ای که در اسفندماه سال ۱۴۰۱ از خود بر جای گذاشت مربوط به فروش و ارائه خدمات بود، میزان درآمدی که "همراه" از این بخش شناسایی کرد برابر با مبلغ ۳ هزار و ۴۳۷ میلیارد تومان بود.

شرکت ارتباطات سیار ایران از ابتدای سال مالی تا انتهای سال ۱۴۰۱ میزان درآمد تجمیعی که در سامانه کدال به ثبت رساند بالغ‌بر ۳۷ هزار و ۵۵ میلیارد تومان بود، "همراه" میزان سرمایه‌ای که از ابتدای سال مالی تاکنون اعلام کرد ۴ هزار و ۷۲۰ میلیارد تومان است.

روند درآمد‌زایی "همراه"

شرکت ارتباطات سیار ایران میزان درآمدی که در اسفندماه سال ۱۴۰۱ از خود بر جای گذاشت در مقایسه با ماه گذشته شاهد رشد ۷ درصدی درآمد‌های خود بود، این شرکت در ماه گذشته به درآمد ۳ هزار و ۲۱۰ میلیاردتومانی دست‌یافت و در این دوره با افزایشی که به همراه داشت به مبلغ ۳ هزار و ۴۳۷ میلیاردتومانی رسید.

شرکت ارتباطات سیار میزان درآمد تجمیعی که تا پایان اسفندماه از فروش و ارائه خدمات به اطلاع سهام‌داران رساند با رشد ۳۰ درصدی نسبت به دوره مشابه سال گذشته روبه‌رو شد و توانست روند صعودی خود را نسبت به سال گذشته ادامه دهد و همچنین به روند صعودی آغازشدة خود تداوم ببخشد. "همراه" میزان درآمدی که تا پایان اسفندماه از خود بر جای گذاشت به میانگین درآمدی ۳ هزار و ۸۸ میلیاردتومانی دست‌یافت.

شرکت ارتباطات سیار ایران در اسفندماه میزان درآمدی که از فروش و ارائه خدمات اعلام کرد نسبت به دوره مشابه سال گذشته رشد ۸۳ درصدی را به همراه داشت، همچنین گفتنی است که درآمد تجمیعی این شرکت در دوره مشابه سال مالی گذشته ۲۸ هزار و ۵۸۵ میلیارد تومان بود و اکنون این مبلغ به ۳۷ هزار و ۵۵ میلیارد تومان افزایش پیدا کرده است.

شرح خدمات و فروش " همراه "

بیشترین درآمدی که "همراه" در اسفندماه از فروش و ارائه خدمات کسب کرد متعلق به بخش «کارکرد مشترکین خطوط اعتباری» با یک هزار و ۶۷۴ میلیارد تومان بود که این بخش شامل مکالمه، پیام کوتاه، اینترنت و پیامک انبوه است.

درآمدی که "همراه" از این بخش در مدت‌زمان ۱۲ماهه به دست آورد برابر با ۱۹ هزار و ۴۳۰ میلیارد تومان بود که ۵۲ درصد از درآمد تجمیعی را در این بازه زمانی به خود اختصاص داد، بیشترین درآمد شناسایی‌شده "همراه" پس از بخش «کارکرد مشترکین خطوط اعتباری» در اختیار «کارکرد مشترکین خطوط دائمی» با یک هزار و ۳۲۴ میلیارد تومان بود.

پایان مطلب

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
شرکت ارتباطات سیار ایران رقم زد؛

" همراه " در مدار مثبت

شرکت ارتباطات سیار ایران رقم زد؛

" همراه " در مدار مثبت

تداوم روند صعودی شرکت ارتباطات سیار ایران؛

" همراه " با همراهی مثبت

تداوم روند صعودی شرکت ارتباطات سیار ایران؛

" همراه " با همراهی مثبت

ارسال نظر