۲۷ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۴
مدیرعامل ایران خودرو خراسان از هدف‌گذاری افزایش ۴۰ درصدی تولید محصولات و برنامه های توسعه ای این شرکت در سال ۱۴۰۲ خبر داد.

برنامه افزایش ۴۰ درصدی تولید ایران خودرو خراسان در سال ۱۴۰۲

به گزارش بورس نیوز، بیژن زاهدی فرد ضمن اشاره به تولید بیش از ۱۱۰ هزار دستگاه خودرو در سال ۱۴۰۱، از برنامه افزایش ۴۰ درصدی تولیدات در سال جاری خبر داد و گفت: در سال جدید در مسیر تولید بیش از ۱۵۰هزار دستگاه خودرو گامی استوار خواهیم برداشت.

وی افزود: طبق برنامه ریزی صورت گرفته و با ایجاد زیرساخت‌های مناسب، از این تعداد تولید، ۶۰ هزار دستگاه متعلق به خانواده هایما، ۶۲ هزار دستگاه پژو پارس و ۳۵ هزار دستگاه خودرو آریسان ۲ خواهد بود.

زاهدی فرد درخصوص پروژه‌های زیرساختی و توسعه‌ای در سال ۱۴۰۲ با اشاره به امضای تفاهم نامه گروه صنعتی ایران خودرو با شرکت هایمای چین در مسیر توسعه تولیدات، عنوان کرد: ایران خودرو خراسان به دنبال ارتقای کیفیت محصولات خود و توسعه فناوری‌های نوین به کمک شریک تجاری خود بوده و از مهم‌ترین اقدامات در این راستا، توسعه تولیدات با استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر در مسیر تولید خودروی هیبریدی، تمام برقی و تولید خودروی هیدروژنی است.

زاهدی فرد در ارتباط با فرآیند تکمیل تولید خودرو در این شرکت با راه اندازی سالن پرس شاپ بیان کرد: در سال جاری مطالعه پروژه تاسیس سالن پرس شاپ در شرکت ایران خودرو خراسان با ظرفیت تولید ۱۰۰ هزار بدنه در سال کلید خواهد خورد.

وی از دیگر اقدامات موثر در زمینه بهبود و ارزیابی کیفیت محصولات به راه اندازی آزمون جاده بلند اشاره کرد و افزود: با راه اندازی این آزمون، شرکت ایران خودرو به سومین خودروسازی در کشور مبدل می‌شود که به این قابلیت دسترسی پیدا خواهد کرد.

مدیرعامل ایران خودرو خراسان ضمن تاکید به خاتمه این پروژه‌ها در سال ۱۴۰۲، بهترین مسیر دست یابی به اهداف سازمان را تقسیم اهداف کلان به خرد دانست و افزود: در سال جاری تمام کارکنان از خطوط تولید گرفته تا مدیران، باید مسوولیت کار و جایگاه خود را پذیرفته و به معنای واقعی شعار یک خانواده یک هدف را محقق سازند تا در نهایت با تولید محصول با کیفیت، زمینه افزایش رضایت در مشتریان را فراهم آوریم.

عضو هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ایران خودرو خراسان در ارتباط با حمایت از منابع انسانی در سال جاری، ضمن تاکید بر ارتقای سطح رفاهی و معیشتی کارکنان عنوان کرد: همواره به دنبال آن هستیم با کاهش دغدغه‌های معیشتی کارکنان، زمینه افزایش تمرکز و مسوولیت پذیری آنان را ارتقا داده تا بدون کم‌ترین اتلاف هزینه و زمان به اهداف مشخص شده دست یابیم و چرخ‌های این صنعت بزرگ را در حرکت نگه داریم.

زاهدی فرد در انتها خاطر نشان کرد: در مسیر تحقق اهداف تولیدی خود در سال جاری به دنبال جذب بالغ بر هزار نیروی کار جدید هستیم تا بتوانیم در این مسیر نیز مسوولیت اجتماعی خود را به درستی ایفا کنیم.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

شرکت‌ها در این بازه زمانی گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع "فارس"

این شرکت در پایان سال مالی خود میزان درآمدی که از خود بر جای گذاشته ۵۲ هزار و ۴۹۷ میلیارد تومان بود که در مقایسه با سال مالی گذشته با افزایش ۳۴ درصدی همراه بوده است.
مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: