سه‌شنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۰
گروه بهمن، پرسرعت در جاده مخصوص
گروه بهمن بیشترین سرمایه‌گذاری خود را در شرکت‌هایی انجام داد که در خارج از بازار سرمایه حضور داشتند.
کد خبر : ۲۶۹۴۳۷

گروه بهمن، پرسرعت در جاده مخصوص

بورس‌نیوز:

گروه بهمن در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به فروردین‌ماه سال جاری مجموع بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری خود در این دوره را برابر با ۱۴ هزار و ۱۴۶ میلیارد تومان به ثبت رساند، سرمایه‌گذاری انجام‌شده از سوی "خبهمن" در اسفندماه مربوط به شرکت‌های فعال در بازار سرمایه و شرکت‌های خارج از بورس بود.

گروه بهمن، پرسرعت در جاده مخصوص

گروه بهمن بیشترین سرمایه‌گذاری خود را در شرکت‌هایی انجام داد که در خارج از بازار سرمایه حضور داشتند، میزان سرمایه‌گذاری در این شرکت‌ها برابر با ۹ هزار و ۸۲۰ میلیارد تومان بود، میزان سرمایه‌گذاری که "خبهمن" در پرتفوی بورسی خود به ثبت رساند برابر با مبلغ ۴ هزار و ۳۲۶ میلیارد تومان بود.

ارزش بازار پرتفوی شرکت‌های بورسی "خبهمن"

گروه بهمن در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به فروردین‌ماه سال جاری در صورت‌وضعیت پرتفوی شرکت‌های «بورسی» ارزش بازار سرمایه‌گذاری‌های خود را بالغ‌بر ۲۱ هزار و ۸۸۷ میلیارد تومان به ثبت رساند که نسبت به بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری‌ها رشد ۴۰۶ درصدی را به همراه داشت، لازم به ذکر است که ارزش بازار "خبهمن" در فروردین‌ماه سال گذشته ۱۲ هزار و ۴۴۵ میلیارد تومان بود که اکنون با افزایش ۷۶ درصدی همراه است.

گروه بهمن، پرسرعت در جاده مخصوص

ارزش بازار پرتفوی بورسی گروه بهمن در این دوره یک‌ماهه از مبلغ ۱۶ هزار و ۵۲۵ میلیارد تومان به مبلغ ۲۱ هزار ۸۸۷ میلیارد تومان رسید که نسبت به ارزش بازار ماه گذشته ۳۲ درصد افزایش را به دنبال داشت.

عمده‌ترین بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری در پرتفوی بورسی "خبهمن" مربوط به بخش «سرمایه‌گذاری‌ها» ۲ هزار و ۹۶ میلیارد تومان بود و برای هفتمین ماه متوالی تغییری را به همراه نداشت، پس از آن نیز بیشترین بهای تمام‌شده مربوط به بخش «خودرو و ساخت قطعات» با یک هزار و ۸۰۴ میلیارد تومان بود.

بیشترین میزان ارزش بازار در صورت‌وضعیت پرتفوی شرکت‌های «بورسی» در اختصاص شرکت «بهمن دیزل» با ۱۳ هزار و ۱۷۴ میلیارد تومان بود که نسبت به بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری در این شرکت ۷۵۳ درصد افزایش پیدا کرد، همچنین «سرمایه‌گذاری بهمن» نیز با ۳ هزار و ۱۴۰ میلیارد تومان بیشترین ارزش بازار را پس از بهمن دیزل به خود اختصاص داده بود.

همان‌طور که گفته شد، بیشترین بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری "خبهمن" در فروردین مربوط به شرکت‌های غیر بورسی بود، عمده‌ترین سرمایه‌گذاری در شرکت بهمن موتور با ۳ هزار و ۹۰۴ میلیارد تومان به ثبت رسید. پس از آن نیز بیشترین بهای تمام‌شده مربوط به شرکت «کیا مهستان» با ۳ هزار و ۷۷۸ میلیارد تومان بود.

پایان مطلب

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
افزایش ارزش بازار پرتفوی
گروه بهمن موفق در میان جاده مخصوصی‌ها؛

افزایش ارزش بازار پرتفوی "خبهمن"

افزایش ارزش بازار پرتفوی
گروه بهمن موفق در میان جاده مخصوصی‌ها؛

افزایش ارزش بازار پرتفوی "خبهمن"

ارسال نظر