بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۸
عرضه اولیه ای دیگر در هفته آینده/
۱۲درصد از کل سهام شرکت نیان الکترونیک در نماد "نیان" توسط سهامداران عمده شرکت به روش ترکیبی و طی دو مرحله چهارشنبه ۳۱ خرداد در فرابورس، عرضه اولیه خواهد شد.
کد خبر : ۲۷۰۷۱۵

عرضه اولیه ای دیگر در هفته آینده/

به گزارش بورس نیوز، تعداد کل سهام شرکت نیان الکترونیک در نماد "نیان" ۲۶۶ میلیون و ۹۳۰ هزار سهم بوده که از این تعداد ۱۲ درصد از کل سهام شرکت یعنی بیش از ۳۲ میلیون ۳۱ هزار و ۶۰۰ سهم قابل عرضه در فرابورس است.

تعداد سهام قابل عرضه درمرحله نخست (عرضه به سرمایه‌گذاران واجد شرایط) بیش از ۴ درصد از کل سهام شرکت یعنی ۱۰ میلیون و ۶۷۷ هزار و ۲۰۰ سهم به روش حراج است. این عرضه اولیه برای واجدین شرایط در روز چهارشنبه مورخ ۳۱ خرداد ۱۴۰۲ انجام می‌شود.

مطابق با پیام ناظر در روز عرضه اولیه دوره سفارش گیری آغاز خواهد شد و حداکثر تعداد سهام قابل خریداری توسط هر کد معاملاتی واجدین شرایط، ۲۲۰ هزار سهم است.

نماد "نیان" درمرحله دومقابل عرضه به سایر سرمایه‌گذاران به شیوه قیمت ثابت بوده است و حداقل تعداد سهام قابل عرضه معادل ۸ درصد از سهام کل شرکت یعنی ۲۱ میلیون و ۳۵۴ هزار و ۴۰۰ است.

حداکثر سهام قابل خریداری توسط هر شخص حقیقی و حقوقی در مرحله دوم، ۵۰ سهم بوده و قیمت عرضه مطابق با نرخ کشف شده در مرحله نخست خواهد بود.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر