بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
پنجشنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۸
بخوانیم از فعالیت مردادماه پتروشیمی غدیر؛

"شغدیر" خوب می‌فروشد!

میزان درآمدی که شرکت پتروشیمی غدیر در پنجمین ماه از سال جاری به سهام‌داران خود اعلام کرد مربوط به فروش محصولات تولیدی خود در بازار داخلی بود.
کد خبر : ۲۷۴۰۴۹

بورس‌نیوز:

شرکت پتروشیمی غدیر با سرمایه ثبت شده ۱۳۰ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۸ هزار و ۸۳۸ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مردادماه سال جاری نشان داد که در ادامه روند روبه‌رشد خود، توانست به روند صعودی خود ادامه دهد.

میزان درآمدی که شرکت پتروشیمی غدیر در پنجمین ماه از سال جاری به سهام‌داران خود اعلام کرد مربوط به فروش محصولات تولیدی خود در بازار داخلی بود، این شرکت پتروشیمی از فروش محصولات خود به درآمد ۴۰۰ میلیاردتومانی دست پیدا کرد. این شرکت در مقایسه با ماه گذشته با افزایش ۴۹ درصدی و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با افزایش ۱۱۴ درصدی همراه بود، همچنین این پتروشیمی میزان درآمد تجمیعی که در این دوره ۵ ماهه از خود بر جای گذاشت با رشد ۸ درصدی نسبت به سال گذشته روبه‌رو بود.

" شغدیر" در مردادماه ۱۲ هزار و ۲۱۳ تن محصول تولید کرد که موفق به فروش ۱۲ هزار و ۲۰۲ تن از محصولات تولیدی خود شد. مقدار فروش این شرکت نسبت به ماه گذشته ۴۶ درصد افزایش پیدا کرد. 

پتروشیمی غدیر در مردادماه از فروش محصول «PVC» در داخل کشور، درآمد کسب کرد که حدوداً ۳۹۳ میلیارد تومان درآمدزایی را برای شرکت به همراه داشت که ۹۹ درصد از درآمد ماهانه را به خود اختصاص داد، هر تن «PVC» داخلی در مردادماه برابر با ۳۲ میلیون و ۹۷۳ هزار تومان مورد معامله قرار گرفت. دیگر محصولی که پتروشیمی غدیر در مردادماه به فروش رساند محصول «VCM» بود که یک درصد از درآمد ماهانه را در اختیار داشت.

پایان مطلب

اشتراک گذاری :
نظرات کاربران
اخبار مرتبط
تداوم عملکرد مناسب
«PVC» محصول پرفروش پتروشیمی غدیر؛

تداوم عملکرد مناسب "شغدیر"

پتروشیمی غدیر موفق در امر صادرات
«PVC» "شغدیر" از کشور خارج شد؛

پتروشیمی غدیر موفق در امر صادرات

ارسال نظر
نظرات بینندگان
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
شنبه ۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۴
این شرکت و آن شرکت خوب است چون خوب پول تبلیغات به شما میدهند حالا واقعیت چیست ؟!