بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۴
در آخرین ماه تابستان رقم خورد؛

بهار "آسیاتک" در آغاز پاییز!

بهار
بیشترین درآمدزایی که شرکت انتقال داده‌های آسیاتک در شهریورماه سال ۱۴۰۲ به ثبت رساند مربوط به «درآمد خدمات اینترنت» با ۱۲۰ میلیارد تومان بود.
کد خبر : ۲۷۴۳۹۲

بهار

بورس‌نیوز:

شرکت انتقال داده‌های آسیاتک با سرمایه ثبت شده ۳۰۰ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۳ هزار و ۷۷۴ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به شهریورماه سال جاری که در سامانه کدال منتشر کرد، توانست از بخش‌های «خدمات اینترنت، فناوری اطلاعات و فروش کالا» درآمد کسب کند.

بهار

شرکت انتقال داده‌های آسیاتک میزان درآمدی که در ششمین ماه سال جاری از خود بر جای گذاشت ۱۷۳ میلیارد تومان بوده است. میزان درآمدی که این شرکت در شهریورماه از خدمات خود در زمینه اینترنت و اطلاعات شناسایی کرد ۴ درصد رشد را نسبت به ماه گذشته و ۵۰ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی این شرکت انتقال داده‌ای در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۵۸ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رساند.

بهار

بیشترین درآمدزایی که شرکت انتقال داده‌های آسیاتک در شهریورماه سال ۱۴۰۲ به ثبت رساند مربوط به «درآمد خدمات اینترنت» با ۱۲۰ میلیارد تومان بود که در مقایسه با مردادماه تغییر چندانی نداشت، میزان درآمد حاصل‌شده از بخش خدمات اینترنت در شهریورماه دربرگیرندة ۶۹ درصد از درآمد ماهانه "آسیاتک" بود. مابقی درآمد‌هایی که آسیاتک از بخش‌های «خدمات فناوری اطلاعات و فروش کالا» شناسایی کرد به ترتیب برابر با ۵۳ میلیارد تومان و کمتر از یک میلیارد تومان بود.

بهار

پایان مطلب

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
کسب ۱۶۷ میلیارد تومان درآمد در یک ماه!
آسیاتک درآمد مردادماه خود را منتشر کرد؛

کسب ۱۶۷ میلیارد تومان درآمد در یک ماه!

۶۲ درصد افزایش برای
افزایش درآمد تجمیعی در شرکت انتقال داده‌های آسیاتک؛

۶۲ درصد افزایش برای "آسیاتک"

ارسال نظر