بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
شنبه ۰۶ آبان ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۱
در مزایده سازمان اموال تملیکی؛

۳۷۶ خودروی خارجی در مزایده فروخته شد

۳۷۶ خودروی خارجی در مزایده فروخته شد
رئیس هیات مدیره سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی گفت: ۳۷۶ خودروی خارجی سازمان اموال تملیکی به ارزش یک هزار و ۲۵۰ میلیارد تومان در مزایده شماره ۵۸۱ به فروش رفت.
کد خبر : ۲۷۵۱۶۱

به گزارش بورس نیوز، سید عبدالمجید اجتهادی، رئیس هیات مدیره سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی اظهار کرد: ۳۷۶ خودروی خارجی سازمان اموال تملیکی به ارزش یک هزار و ۲۵۰ میلیارد تومان در مزایده شماره ۵۸۱ به فروش رفت.

وی افزود: از این تعداد ۲۰۵ خودروی سواری به ارزش ۷۱۰ میلیارد تومان و ۱۷۱ دستگاه خودروی سنگین و دستگاه ماشین‌آلات راه‌سازی به ارزش ۵۴۰ میلیارد تومان در مزایده به فروش رفت.

وی  افزود: در این مزایده عرضه یک‌هزار و ۳۸ دستگاه خودروی سواری و خودرو‌های سنگین و دستگاه ماشین‌آلات راه‌سازی مطرح بود که که در حین برگزاری مزایده با توجه به احکام قضایی و درخواست‌های اعاده تعداد خودرو‌ها به ۷۰۰ دستگاه رسید.

مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی با بیان اینکه ۲۶ استان خودرو‌ها را در این مزایده به حراج گذاشته بودند، خاطرنشان کرد: سه هزار و ۵۰۰ نفر در این مزایده با پیشنهاد قیمتی هفت هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان شرکت کردند.

وی عنوان کرد: ۳۷۶ خودروی خارجی به ارزش یک هزار و ۲۵۰ میلیارد تومان در این مزایده به فروش رفت در حالی که قیمت کارشناسی ۸۶۱ میلیارد تومان بود که نشانگر رشد ۵۴ درصدی است.

اجتهادی خاطر نشان کرد: این مزایده که از ۲۴ تا ۲۹ مهر ماه برگزار شده بود، در راستای اجرای قانون بودجه ۱۴۰۲ خودرو‌های سواری و سنگین و ماشین‌آلات راه‌سازی بود.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر