بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
يکشنبه ۰۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۹
به دنبال وضع قوانین سختگیرانه؛

ضرر ۱۲ میلیارد دلاری صرافی بایننس

ضرر ۱۲ میلیارد دلاری صرافی بایننس
بلومبرگ از ضرر سنگین ۱۲ میلیارد دلاری مدیرعامل صرافی بایننس در پی وضع قوانین سختگیرانه برای فعالیت رمزارز‌ها در آمریکا خبر داد.
کد خبر : ۲۷۵۲۱۹

به گزارش بورس نیوز، مدیرعامل صرافی بایننس از ضرر سنگین ۱۲ میلیارد دلاری خود در پی وضع قوانین سختگیرانه برای فعالیت رمزارز‌ها در آمریکا خبر داد.

بر اساس این گزارش، چانگ پنگ ژائو ملقب به CZ تایید کرده است که بخش مهمی از دارایی‌های خود را در پی وضع قوانین مذکور و چند مورد محکومیت این صرافی در دادگاه‌های آمریکا از دست داده است.

در همین حال، فهرست افراد ثروتمند جهان که توسط بلومبرگ تهیه می‌شود نیز نشان دهنده افت ۳۸ درصدی سرمایه CZ طی یک سال گذشته است. به گفته بلومبرگ، مدیرعامل بایننس طی یک سال گذشته دستکم ۱۱.۹ میلیارد دلار متضرر شده و حجم دارایی‌های وی کاسته شده است.

با این حساب، مجموع دارایی‌های چانگ پنگ ژائو در حال حاضر رقمی حدود ۱۷.۲ میلیارد دلار اعلام شده است. لازم به ذکر است، علیرغم پیشرفت نسبتا چشمگیر قیمت بیت کوین و سایر دارایی‌های دیجیتال طی هفته‌های گذشته، بسیاری از کارشناسان بازار رمزارز‌ها معتقدند که این بازار همچنان در حالت رکود به سر برده و زمان نسبتا مشخصی برای پیشرفت آن در سطح جهانی وجود ندارد.

بخش عمده‌ای از روند ریزش ممتد بازار رمزارز‌ها و عدم پیشرفت آن‌ها به شرایط حاکم بر اقتصاد جهانی باز میگردد که بسیاری از بخش‌های بازار سرمایه از جمله دارایی‌های ریسک پذیر را درگیر خود ساخته است.

اشتراک گذاری :
نظرات کاربران
ارسال نظر
نظرات بینندگان
سهامئار خرد
Iran (Islamic Republic of)
يکشنبه ۰۷ آبان ۱۴۰۲ - ۲۲:۵۸
رییسی وعشقی و خاندوزی ..روزگارند