بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۰
تداوم سودآوری در شرکت سنگ‌آهن گهر زمین
مقدار فروش تجمیعی شرکت سنگ‌آهن گهر زمین تا پایان مهرماه سال نیز برابر با ۱۰ میلیون و ۵۵۶ هزار و ۱۳۳ تن بوده است، "کگهر" از فروش محصولات در این بازه زمانی ۳۲ هزار و ۳۵۳ میلیارد تومان درآمدزایی را به همراه داشته است.
کد خبر : ۲۷۵۵۴۶

بورس نیوز:

شرکت سنگ‌آهن گهر زمین در مهرماه سپری‌شده از سال جاری مقدار فروش محصولات خود را یک میلیون و ۳۵۲ هزار و ۹۳۶ تن در سامانه کدال به ثبت رساند، مقدار فروش تجمیعی شرکت سنگ‌آهن گهر زمین تا پایان مهرماه سال نیز برابر با ۱۰ میلیون و ۵۵۶ هزار و ۱۳۳ تن بوده است، "کگهر" از فروش محصولات در این بازه زمانی ۳۲ هزار و ۳۵۳ میلیارد تومان درآمدزایی را به همراه داشته است.

تداوم سودآوری در شرکت سنگ‌آهن گهر زمین

میزان فروش و درآمدی که شرکت سنگ‌آهن گهر زمین در هفتمین ماه از سال ۱۴۰۲ به سهام‌داران خود اعلام کرده است، مربوط به فروش محصولات تولیدی خود در بازار داخلی می‌باشد. مقدار فروش ماهانه "کگهر" در مهرماه نسبت به دوره مشابه سال گذشته خود بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار تن رشد داشته است؛ با این همه در مقایسه با ماه گذشته حدود ۱۴ درصد کاهش داشته است. 

تداوم سودآوری در شرکت سنگ‌آهن گهر زمین

شرکت سنگ‌آهن گهر زمین در مهرماه سال جاری از طریق فروش خوب محصولات خود در بورس کالا، توانسته به درآمد ۳ هزار و ۳۲۸ میلیارد تومانی دست یابد که این مبلغ از به فروش رساندن بیش از یک میلیون و ۳۵۲ هزار تن محصولات خود است، شایان ذکر است "کگهر" در این ماه بالغ بر ۳ میلیون و ۸۱۳ هزار تن محصول را تولید کرده است. 

پایان مطلب

اشتراک گذاری :
ارسال نظر